Co zrobić by odzyskać należne pieniądze od ubezpieczyciela? - KWO
797 971 083
facebook

Co zrobić by odzyskać należne pieniądze od ubezpieczyciela?

Skorzystaj z oferty

Towarzystwa ubezpieczeniowe co raz częściej zaniżają kwoty odszkodowań jakie wypłacają swoim klientom, którzy zostali poszkodowani w wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności. Mało kto orientuje się, że towarzystwo kiedy wypłaca im taką, a nie inną kwotę odszkodowania nie wypłaca całości należnej kwoty.

Zatem co zrobić by odzyskać należne nam odszkodowanie?

Powinniśmy:

  1. Skontaktować z kancelarią, która specjalizuje się w tego typu sprawach.
  1. Jak najbardziej szczegółowo przedstawić im sytuacje, aby mieli dokładny obraz sprawy.
  1. Przesłać kancelarii decyzje o wypłacie odszkodowania oraz kosztorys zdarzenia – te dokumenty zapewne otrzymali Państwo mailowo lub listownie od ubezpieczyciela. W momencie, gdy okaże się, że nie posiadają Państwo tych dokumentów wystarczy zadzwonić na infolinię do towarzystwa, a oni udostępnią dokumenty mailowo.

  • Przesłane przez Państwa dokumenty poddane zostaną analizie i w ciągu kilku dni roboczych kancelaria poinformuje Państwa o ewentualnej wysokości niedopłaty od towarzystwa ubezpieczeniowego.
  • Później następuje podpisanie umowy z kancelarią, która działa na zasadzie odkupu szkody od Państwa, czyli uściślając kancelaria odkupuje od Państwa prawa do roszczeń odnośnie szkody. Klient dostaje przelew pieniędzy z góry do kilku dni od momentu podpisania umowy.
  • Na tym etapie Państwa udział w sprawie się kończy.

Kancelaria w momencie odkupu szkody bierze na siebie dochodzenie wszelkich roszczeń.

Czytaj również

Wypadek zbiorowy definicja

WYPADEK ZBIOROWY. DEFINICJA. PRZYKŁADY W wielu przypadkach wypadek przy pracy może być określany jednoczenie jako wypadek zbiorowy. Definicja podaje, że wypadek zbiorowy przy pracy, jako taki, w wyniku którego poszkodowane są co najmniej dwie osoby. Należy pamiętać, że pracodawca zobowiązany jest do dopełnienia formalności związanych ze zdarzeniem jakim jest wypadek zbiorowy. Definicja wymienia przykłady tego typu incydentów – wypadki górnicze […]

Czytaj więcej

Skręcenie stawu skokowego – odszkodowanie ZUS

Skręcenie stawu skokowego – odszkodowanie ZUS Najczęściej występującym urazem jest skręcenie stawu skokowego. Odszkodowanie ZUS należy się wtedy poszkodowanemu, tylko jeżeli uda mu się udowodnić swoje roszczenia. Statystyki mówią, że każdego roku uraz ten przytrafia się 350-360 tysiącom Polaków. Biorąc pod uwagę częstotliwość i plasuje się więc on w ścisłej ortopedycznej czołówce. Czym jest skręcenie […]

Czytaj więcej

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wypełnij formularz

    Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat oferowanych usług zaznacz poniższe zgody:

    Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Polskie Centrum Wypłat Odszkodowań Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leonarda 7, 25-311 Kielce. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności.