Co zrobić by odzyskać należne pieniądze od ubezpieczyciela? - KWO
797 971 083
facebook

Co zrobić by odzyskać należne pieniądze od ubezpieczyciela?

Skorzystaj z oferty

Towarzystwa ubezpieczeniowe co raz częściej zaniżają kwoty odszkodowań jakie wypłacają swoim klientom, którzy zostali poszkodowani w wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności. Mało kto orientuje się, że towarzystwo kiedy wypłaca im taką, a nie inną kwotę odszkodowania nie wypłaca całości należnej kwoty.

Zatem co zrobić by odzyskać należne nam odszkodowanie?

Powinniśmy:

  1. Skontaktować z kancelarią, która specjalizuje się w tego typu sprawach.
  1. Jak najbardziej szczegółowo przedstawić im sytuacje, aby mieli dokładny obraz sprawy.
  1. Przesłać kancelarii decyzje o wypłacie odszkodowania oraz kosztorys zdarzenia – te dokumenty zapewne otrzymali Państwo mailowo lub listownie od ubezpieczyciela. W momencie, gdy okaże się, że nie posiadają Państwo tych dokumentów wystarczy zadzwonić na infolinię do towarzystwa, a oni udostępnią dokumenty mailowo.

  • Przesłane przez Państwa dokumenty poddane zostaną analizie i w ciągu kilku dni roboczych kancelaria poinformuje Państwa o ewentualnej wysokości niedopłaty od towarzystwa ubezpieczeniowego.
  • Później następuje podpisanie umowy z kancelarią, która działa na zasadzie odkupu szkody od Państwa, czyli uściślając kancelaria odkupuje od Państwa prawa do roszczeń odnośnie szkody. Klient dostaje przelew pieniędzy z góry do kilku dni od momentu podpisania umowy.
  • Na tym etapie Państwa udział w sprawie się kończy.

Kancelaria w momencie odkupu szkody bierze na siebie dochodzenie wszelkich roszczeń.

Czytaj również

Odzyskiwanie Odszkodowań

ODZYSKIWANIE ODSZKODOWAŃ Odzyskiwanie odszkodowań to nic innego jak dochodzenie swoich praw, a przede wszystkim należnych pieniędzy. Nasza kancelaria od lat zajmuje się sprawami takimi jak odzyskiwanie odszkodowań. Kto ma możliwość na odzyskiwanie odszkodowań? Przeczytaj artykuł, by dowiedzieć się czy należysz do tej grupy! ODZYSKIWANIE ODSZKODOWAŃ – KTO MOŻE LICZYĆ NA POMOC? Odzyskiwanie odszkodowań to nie łatwa sztuka. Dlatego najlepszą opcją, jest powierzenie […]

Czytaj więcej

Szkoda Komunikacyjna

SZKODA KOMUNIKACYJNA Czym jest szkoda komunikacyjna? I Czym szkoda komunikacyjna różni się od wypadku? Jak, komu i w jakim czasie szkoda komunikacyjna powinna zostać zgłoszona? Przeczytaj aby dowiedzieć się co należy zrobić. Czym jest szkoda komunikacyjna? Szkoda komunikacyjna, to taka, która powstała w rezultacie kolizji bądź wypadku drogowego. Możemy mówić, że wystąpiła szkoda komunikacyjna, gdy nie ma ofiar w ludziach.  Co jest […]

Czytaj więcej

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wypełnij formularz

    Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat oferowanych usług zaznacz poniższe zgody:

    Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Polskie Centrum Wypłat Odszkodowań Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leonarda 7, 25-311 Kielce. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności.