Co zrobić by odzyskać należne pieniądze od ubezpieczyciela? - KWO
797 971 083
facebook

Co zrobić by odzyskać należne pieniądze od ubezpieczyciela?

Skorzystaj z oferty

Towarzystwa ubezpieczeniowe co raz częściej zaniżają kwoty odszkodowań jakie wypłacają swoim klientom, którzy zostali poszkodowani w wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności. Mało kto orientuje się, że towarzystwo kiedy wypłaca im taką, a nie inną kwotę odszkodowania nie wypłaca całości należnej kwoty.

Zatem co zrobić by odzyskać należne nam odszkodowanie?

Powinniśmy:

  1. Skontaktować z kancelarią, która specjalizuje się w tego typu sprawach.
  1. Jak najbardziej szczegółowo przedstawić im sytuacje, aby mieli dokładny obraz sprawy.
  1. Przesłać kancelarii decyzje o wypłacie odszkodowania oraz kosztorys zdarzenia – te dokumenty zapewne otrzymali Państwo mailowo lub listownie od ubezpieczyciela. W momencie, gdy okaże się, że nie posiadają Państwo tych dokumentów wystarczy zadzwonić na infolinię do towarzystwa, a oni udostępnią dokumenty mailowo.

  • Przesłane przez Państwa dokumenty poddane zostaną analizie i w ciągu kilku dni roboczych kancelaria poinformuje Państwa o ewentualnej wysokości niedopłaty od towarzystwa ubezpieczeniowego.
  • Później następuje podpisanie umowy z kancelarią, która działa na zasadzie odkupu szkody od Państwa, czyli uściślając kancelaria odkupuje od Państwa prawa do roszczeń odnośnie szkody. Klient dostaje przelew pieniędzy z góry do kilku dni od momentu podpisania umowy.
  • Na tym etapie Państwa udział w sprawie się kończy.

Kancelaria w momencie odkupu szkody bierze na siebie dochodzenie wszelkich roszczeń.

Czytaj również

DOPŁATA DO SZKODY OC – ODZYSKALIŚMY 5100ZŁ!

Z wielką satysfakcją informujemy, iż za nami kolejna DOPŁATA DO SZKODY OC. W ciągu kilku dni odzyskaliśmy pieniądze dla naszego klienta! Zgłosił się do nas właściciel auta marki Volkswagen Passat rocznik 2013 który otrzymał, jego zdaniem, zbyt niskie odszkodowanie OC Klient uzyskał decyzje z towarzystwa ubezpieczeniowego o wypłacie odszkodowania w wysokości 4293,32zł. Nasz rzeczoznawca BEZPŁATNIE […]

Czytaj więcej

ODZYSKALIŚMY 4700 ZŁ DLA NASZEGO KLIENTA

Kolejna dopłata do odszkodowania OC! Z wielką satysfakcją dzielimy się z Wami kolejną sprawą zakończoną powodzeniem. Zgłosił się do nas właściciel auta marki Volkswagen PASSAT rocznik 2010r. Który otrzymał, jego zdaniem, zbyt niskie odszkodowanie OC. Klient uzyskał decyzje z TU o wypłacie odszkodowania w wysokości 7753,11 zł. Natomiast nasz rzeczoznawca BEZPŁATNIE przeanalizował sprawę, po czym […]

Czytaj więcej

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wypełnij formularz

    Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat oferowanych usług zaznacz poniższe zgody:

    Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Polskie Centrum Wypłat Odszkodowań Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leonarda 7, 25-311 Kielce. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności.