DOPŁACILIŚMY DO SZKODY NASZEGO KLIENTA DODATKOWE 8000 ZŁ - KWO
797 971 083
facebook

DOPŁACILIŚMY DO SZKODY NASZEGO KLIENTA DODATKOWE 8000 ZŁ

 

Z przyjemnością dzielimy się z Wami kolejną sprawą, do której zaoferowaliśmy dopłatę. Zgłosił się do nas właściciel auta marki Volkswagen Tiguan, rocznik 2008, który otrzymał, jego zdaniem, zbyt niską ofertę kosztorysową.Uszkodzeniu w pojeździe uległ przedni zderzak oraz chłodnica. Klient uzyskał decyzje z TU o wypłacie odszkodowania w wysokości 9 878,78 zł.

Nasz rzeczoznawca BEZPŁATNIE przeanalizował sprawę, po czym okazało się, że odszkodowanie zostało znacznie zaniżone. TU zastosowało m.in. stawkę za roboczogodzinę w kwocie 49 zł (właściwa stawka to 110 zł), a ceny części zostały znacznie zaniżone.  Dopłaciliśmy do szkody dodatkowe 8000 zł!!

Czytaj również

KOLEJNA DOPŁATA DO ODSZKODOWANIA OC!

  Z dumą dzielimy się z Wami kolejną sprawą zakończoną powodzeniem. Po raz kolejny odzyskaliśmy pieniądze dla naszego klienta! Zgłosił się do nas właściciel auta marki AUDI A6 rocznik 2010. który otrzymał, jego zdaniem, zbyt niskie odszkodowanie OC. Uszkodzone zostały: Drzwi przednie prawe, cena którą zaproponowało TU to 2145,74 zł, natomiast nasza cena wyniosła 2860,98 […]

Czytaj więcej

DOPŁATA DO SZKODY! ODZYSKALIŚMY 3800ZŁ

Kolejna dopłata do odszkodowania OC! Z wielką satysfakcją dzielimy się z Wami kolejną sprawą zakończoną powodzeniem. Zgłosił się do nas właściciel auta marki Volkswagen PASSAT rocznik 2017 r. Który otrzymał, jego zdaniem, zbyt niskie odszkodowanie OC. Klient uzyskał decyzje z TU o wypłacie odszkodowania w wysokości 5612,63 zł. Natomiast nasz rzeczoznawca BEZPŁATNIE przeanalizował sprawę, po […]

Czytaj więcej

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wypełnij formularz


    Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Polskie Centrum Wypłat Odszkodowań Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leonarda 7, 25-311 Kielce. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności.