Dopłata do odszkodowania OC - Białystok  - KWO
797 971 083
facebook

Dopłata do odszkodowania OC – Białystok 

Dopłata do odszkodowania OC – Białystok 

Białystok to Twoje miasto? Miałeś wypadek komunikacyjny w ciągu ostatnich 3 lat? Twoje auto uległo szkodzie OC, a Ubezpieczyciel wypłacił zaniżone ubezpieczenie OC? To problem większości kierowców, których auto uległo szkodzie OC. Białystok, tak jak inne miasta mierzy się z tym problemem. Niestety wciąż wielu z nich nie zdaje sobie sprawy z tego, że ma prawo walczyć o dopłatę do odszkodowania OCW jaki sposób walczyć z zaniżonym kosztorysem? Na rynku odszkodowawczym funkcjonują firmy, które zajmują się odkupem zaniżonych odszkodowań OC od właścicieli aut, jedną z nich jest KWO.  

 

Zaniżone odszkodowanie OC – Białystok

Białystok to Twoja lokalizacja? Według polskiego prawa, każde auto poruszające się po polskich drogach powinno mieć ważną polisę OC. Posiadanie takiego dokumentu pozwala na pokrycie kosztów ewentualnej naprawy pojazdu w razie kolizji bądź też wypadku. Jednak bardzo często TU wypłacają zaniżone odszkodowanie. Jak sobie radzić z problemem zaniżonego kosztorysu? Zgłoś się do naszej kancelarii – KWO. Nasz zespół tworzą najlepsi specjaliści z branży sprzedaży szkody. 

Proces odkupu szkody OC jest prosty i bezpłatny – składa się zaledwie z 3 kroków i nie wymaga od Ciebie niemal żadnego wysiłku. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie +48 797 971 083 lub mailowo biuro@kancelariawo.pl przesyłając nam swój kosztorys. Nasi specjaliście w około 48 h zweryfikują Twoją sprawę i zaproponują Ci kwotę dopłaty do szkody OC. Jeżeli zaakceptujesz naszą propozycję, pieniądze za zaniżone odszkodowanie OC pojawią się na Twoim koncie w ciągu kilku dni.  

Odkup odszkodowania – Białystok 

Kierowcy z całej Polski mierzą się z problemem zaniżonego odszkodowania, Białystok również dotyka ten problem. W 2020 roku na nasz adres mailowy swój kosztorys przesłała mieszkanka Białegostoku – Pani Joanna.  Jej auto zostało uszkodzone przez sąsiada stojąc prawidłowo zaparkowane na podjeździe. W pojeździe szkodzie uległ m. in. przedni zderzak oraz lewa lampa. Ubezpieczyciel wycenił szkodę OC Klientki na sumę 2715,40 zł. Kwota ta jednak wystarczyła na pokrycie jedynie części powstałych w pojeździe szkód. Po przeanalizowaniu dokumentów przesłanych na nasz adres mailowy nasz rzeczoznawca stwierdził, że doszło do zaniżenia odszkodowania OC. Zaproponowaliśmy klientce  odkup szkody OC, wypłacając jej  dodatkowe 15 ł! 

Zastanawiasz się, czy Ubezpieczyciel wypłacił Ci zaniżone odszkodowanie? Zgłoś się już dziś biuro@kancelariawo.pl.! Nasi specjaliści czekają na Twoje zgłoszenie.  Pamiętaj, że o  dopłatę do szkody OC możesz biegać się jedynie do 3 lat wstecz.  

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wypełnij formularz

    Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat oferowanych usług zaznacz poniższe zgody:

    Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Polskie Centrum Wypłat Odszkodowań Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leonarda 7, 25-311 Kielce. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności.