Dopłata do odszkodowania OC - Bydgoszcz - KWO
797 971 083
facebook

Dopłata do odszkodowania OC – Bydgoszcz

Dopłata do odszkodowania OC – Bydgoszcz

Bydgoszcz to Twoja lokalizacja? Miałeś wypadek komunikacyjny, w którym Twoje auto uległo szkodzie OC? Pieniądze, które zostały wypłacone przez TU nie wystarczyły na kompletną naprawę szkody? W takim przypadku możesz podejrzewać, że Ubezpieczyciel wypłacił Ci  zaniżone odszkodowanie OC.  Proceder  zaniżania kosztorysu jest bardzo często spotykany w całej Polsce, a więc także w Bydgoszczy.  Jak radzić sobie z problemem  zaniżonej szkody OC? Pomocą w tym przypadku służą kancelarie odszkodowawcze tj. KWO.

 

 

Zaniżone odszkodowanie OC – Bydgoszcz

Towarzystwa Ubezpieczeniowe stosują wiele metod aby wypłacić jak najniższą kwotę odszkodowania. Do najczęstszych sposobów zaniżeń kosztorysu zalicza się potrącenia za zbyt duże zużycie części, stosowanie zamienników zamiast oryginalnych komponentów czy  uznanie szkody za całkowitą.

Twoje Towarzystwo także zaniżyło szkodę OC? Bydgoszcz to Twoja lokalizacja? Zgłoś się do nas i odbierz dopłatę do odszkodowania.   Sprzedaż szkody OC to łatwy i szybki sposób na pozbycie się problemu. Towarzystwa Ubezpieczeniowe zwykle znacząco zaniżają kwotę odszkodowania, a procesy sądowe są kosztowne i mogą ciągnąć się latami. Nasza kancelaria oferuje Ci  odkup szkody OC z  gwarancją szybkiej i pewnej dopłaty do  zaniżonego odszkodowania, która wpływa na Twoje konto zaledwie po kilku dniach od podpisania umowy. Co więcej, proces weryfikacji jest w pełni darmowy i odbywa się zdalnie. Nie wymagamy osobistych wizyt w naszej siedzibie. Dzięki nam zaoszczędzisz czas i pieniądze, które wydałbyś na proces sądowy.  Nie zwlekaj, na  dopłatę do odszkodowania masz tylko 3 lata licząc od dnia kolizji!

Odkup odszkodowania – Bydgoszcz

Kierowca z całej Polski mierzą się z problemem zaniżonego odszkodowania, Białystok również. W kwietniu 2020 roku zgłosiła się do nas Pani Klara z prośbą o pomoc  w analizie wystawionego przez TU kosztorysu. Wysłała więc na nasz adres mailowy swój kosztorys. Z dokumentu wynikało, że auto zostało uszkodzone stojąc prawidłowo zaparkowane na osiedlowym parkingu. W pojeździe szkodzie uległo m. in. lusterko oraz tylne drzwi. Ubezpieczyciel oszacował szkodę OC Klienta na sumę 4301,40 zł. Kwota ta jednak wystarczyła na pokrycie jedynie część powstałych w pojeździe szkód. Po sprawdzeniu kosztorysu przesłanego na nasz adres mailowy rzeczoznawca stwierdził, że doszło do zaniżenia odszkodowania OC. Zaproponowaliśmy klientce  odkup szkody OC, wypłacając jej  dodatkowe 2200 ł!

Zastanawiasz się, czy Ubezpieczyciel także Tobie wypłacił zaniżone odszkodowanie? Już dziś prześlij kosztorys na adres biuro@kancelariawo.pl.!.  Czekamy na Twoje zgłoszenie!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wypełnij formularz

    Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat oferowanych usług zaznacz poniższe zgody:

    Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Polskie Centrum Wypłat Odszkodowań Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leonarda 7, 25-311 Kielce. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności.