Dopłata do odszkodowania OC – Częstochowa - KWO
797 971 083
facebook

Dopłata do odszkodowania OC – Częstochowa

Dopłata do odszkodowania OC – Częstochowa

Miałeś wypadek samochody wciągu ostatnich 3 lat? Ubezpieczyciel wypłacił Ci odszkodowanie, które nie pokryło wszystkich kosztów naprawy? Z problemem zaniżonej wyceny kosztorysu mierzy się niemal każdy mieszkaniec Częstochowy oraz innych miast w naszym kraju. Mimo tego, że jest to częsty proceder wielu kierowców nie zdaje sobie sprawy z tego, że mogą oni walczyć o dopłatę do odszkodowania OC. KWO pomoże Ci walczyć o dopłatę do szkody OC.  Pomogliśmy setkom poszkodowanych z Częstochowy i innych miast. Wystarczy, że zgłosisz się do nas, resztę zrobimy za Ciebie!

Zaniżone odszkodowanie OC – Częstochowa

Codziennie na polskich drogach dochodzi do tysiąca wypadków i kolizji. Dlatego niezwykle ważne jest aby pamiętać o terminowym opłacaniu polisy OC. Ubezpieczenie to jest obowiązkowe – każdy posiadacz auta jest zobligowany do opłacania tego dokumentu.  Jest to swego rodzaju ochrona dla naszego portfela. Jednak czy zawsze? Nierzadko suma wypłaconego odszkodowania nie wystarcza na pokrycie kosztów naprawy. Proceder zaniżania odszkodowania przez Ubezpieczycieli jest dość powszechny w naszym kraju. Z problemem tym spotkał się niemal każdy posiadacz auta, które uległo szkodzie OC.  Jednak nadal niewielu z nich zdaje sobie sprawę z tego, że mogą oni walczyć o dopłatę do odszkodowania. O dopłatę można ubiegać się samodzielnie, ale można też skorzystać z pomocy specjalistów.  KWO specjalizuje się w zaniżonych wycenach kosztorysów. Zespół KWO składa się z rzeczoznawców, prawników i adwokatów, którzy posiadają szeroką wiedzę na tematy odszkodowawcze oraz posiadają długoletnie doświadczenie. O naszej skuteczności zaświadczają liczne pozytywne opinie naszych Klientów. Dzięki ich zaufaniu obecnie jesteśmy jednym z liderów na rynku odkupu odszkodowań  w Polsce.

Dopłata do odszkodowania – Częstochowa

Jesteś mieszkańcem Częstochowy? Twój pojazd uległ szkodzie, a Ubezpieczyciel wypłacił zaniżone odszkodowanie? Pamiętaj, że masz tylko 3 lata na sprzedaż szkody OC. Już dziś wyślij do nas swój kosztorys! Proces odkupu szkody OC jest niezwykle prosty. Wystarczy, że wyślesz do nas swoje dokumenty, a propozycję dopłaty do zaniżonego odszkodowania OC dostaniesz nawet w 48h. Jeżeli przedstawiona kwota dopłaty do szkody OC spełni Twoje oczekiwania finalizujemy umowę, a pieniądze trafiają na Twój rachunek bankowy.

Odkup odszkodowania – Częstochowa

Każde miasto mierzyć się z  problemem zaniżonego odszkodowania, Częstochowa także.  W 2021 roku swój kosztorys przesłała do nas Pani Dorota z Częstochowy.  Jej auto uległo szkodzie OC na parkingu. Inny  kierowca cofając spowodował stłuczkę, podczas której w pojeździe zniszczeniu uległ m. in. błotnik przedni oraz maska silnika. Towarzystwo Ubezpieczeniowe wypłaciło Klientce odszkodowanie w wysokości 10 023,81 zł, była ona jednak przekonana, że doszło do zaniżenia odszkodowania OC.  Przesłała więc kosztorys na adres nasz adres mailowy. Nasz doświadczony rzeczoznawca dokładnie przeanalizował dokumenty i potwierdził, że doszło do znacznego zaniżenia odszkodowania. Zaproponowaliśmy klientowi odkup szkody OC, wypłacając mu dodatkowe 8500 zł!

Też miałeś kolizję? Zastanawiasz się, czy Ubezpieczyciel wypłacił Ci zaniżone odszkodowanie? Zgłoś się już dziś! O  dopłatę do szkody OC możesz ubiegać się tylko  przez tylko 3 lat od jej powstania. Nasza kancelaria zapewnia Ci wysoką dopłatę oraz profesjonalną w odkupie szkody OC.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wypełnij formularz

    Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat oferowanych usług zaznacz poniższe zgody:

    Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Polskie Centrum Wypłat Odszkodowań Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leonarda 7, 25-311 Kielce. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności.