Dopłata do odszkodowania OC – Gdańsk - KWO
797 971 083
facebook

Dopłata do odszkodowania OC – Gdańsk

Dopłata do odszkodowania OC – Gdańsk

Jesteś mieszkańcem Gdańska? Twój pojazd uległ szkodzie w ciągu ostatnich 3 lat? Ubezpieczyciel przedstawił Ci zaniżony kosztorys? TU mają wiele  strategii, aby wypłacić zaniżone odszkodowania OC. Gdańsk to miasto które mierzy się z problem zaniżonej szkody OC. Jakie metody stosują Towarzystwa Ubezpieczeniowe, aby wypłacić jak najniższą kwotę odszkodowania? Do najczęstszych zabiegów zaniżania odszkodowania OC zalicza się: wybór zamienników zamiast oryginalnych części, uwzględnianie zbyt dużego zużycia elementów mechanicznych lub uznanie szkody za całkowitą.

Wielu kierowców uważa, że decyzja TU dotycząca kosztorysu jest ostateczna. Nawet jeśli mają oni do czynienie z zaniżoną szkodą OC, nie podejmują żadnych kroków mających na celu uzyskanie dopłaty do odszkodowania OC. W dużej mierze wynika to z niewiedzy – wielu kierowców nie wie, że na rynku odszkodowawczym istnieją firmy, które zajmują się odkupem szkód OC.

Zaniżone odszkodowanie OC – Gdańsk

Na czym polega sprzedaż szkody OC? Jest to niezwykle prosty i szybki sposób na uzyskanie dopłaty do zaniżonego odszkodowania. Jedyne co musisz zrobić to zgłosić się do KWO, która specjalizuje się w odkupie szkód OC. Nasz kancelaria pomoże Ci pozbyć się problem zaniżonego kosztorysu, proponując dopłatę do odszkodowania OC. Gdańsk to Twoje miasto? Pomogliśmy setkom poszkodowanym z tego miasta, ale nie tylko. Cieszymy się dużym uznaniem wśród Klientów, dzięki czemu jesteśmy liderem branży odkupu szkody OC.

Podejrzewasz, że Ubezpieczyciel przedstawił Ci zaniżony kosztorys? Nie zwlekaj, prześlij nam dokumenty na adres biuro@kancelariawo.pl. Nasi specjaliści w odkupie szkody OC przeanalizują przesłany kosztorys, a odpowiedź uzyskasz nawet w 48 h! Po zaakceptowaniu przez Ciebie kwoty dopłaty do szkody OC pieniądze trafią na Twój rachunek bankowy.

Odkup odszkodowania – Gdańsk

Każde miasto z naszego kraju spotyka się z problemem zaniżonego odszkodowania, Gdańsk także.  W 2020 roku na nasz adres mailowy swój kosztorys przesłała Pani Grażyna z Gdańska.  Jej samochód uległo szkodzie OC z winy innego uczestnika ruchu drogowego. Inny  kierowca próbując włączyć się do ruchu uderzył w auto Pani Grażyny. W pojeździe szkodzie uległ m. in. wahacz oraz boczna szyba. Ubezpieczyciel wypłacił Klientce odszkodowanie w wysokości 6715,40 zł kwota ta jednak okazała się niewystarczająca na pokrycie wszystkich zniszczeń. Po przeanalizowaniu dokumentów przesłanych na adres biuro@kancelariawo.pl nasz rzeczoznawca stwierdził, że doszło do zaniżenia odszkodowania OC. Zaproponowaliśmy klientce  odkup szkody OC, wypłacając jej  dodatkowe 3500 ł!

Zastanawiasz się, czy Ubezpieczyciel wypłacił Ci zaniżone odszkodowanie? Zgłoś się już dziś biuro@kancelariawo.pl.! Nasi specjaliści czekają na Twoje zgłoszenie.  Pamiętaj, że o  dopłatę do szkody OC możesz biegać się jedynie do 3 lat wstecz.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wypełnij formularz

    Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat oferowanych usług zaznacz poniższe zgody:

    Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Polskie Centrum Wypłat Odszkodowań Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leonarda 7, 25-311 Kielce. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności.