Dopłata do odszkodowania OC – Katowice - KWO
797 971 083
facebook

Dopłata do odszkodowania OC – Katowice

Dopłata do odszkodowania OC – Katowice

Twój pojazd uległ szkodzie, a ubezpieczyciel wypłacił Ci odszkodowanie, które nie wystarcza na pokrycie kosztów naprawy? Zaniżona wycena kosztorysu to problem wielu mieszkańców Katowic oraz innych miast w naszym kraju. Nie musisz jednak godzić się na wypłatę zaniżonego odszkodowania. Nasza kancelaria pomoże Ci walczyć o dopłatę do szkody OC.  Pomogliśmy setkom poszkodowanych z Katowic i innych miast. Wystarczy, że zgłosisz się do nas, resztę zrobimy za Ciebie!

 

Zaniżone odszkodowanie OC – Katowice

W 2020 roku na polskich drogach doszło do blisko 24 tysięcy wypadków. Przeważająca większość poszkodowanych w nich właścicieli aut uzyskała zaniżone odszkodowanie. Z problemem zaniżonego odszkodowania mierzy się niemal każdy posiadacz auta, które uległo szkodzie OC. Towarzystwa Ubezpieczeniowe stosują różne techniki, które pozwalają obniżyć kwotę odszkodowania, m.in. powołują się na zbyt duże zużycie części mechanicznych, stosują zamienniki zamiast części oryginalnych, niezasadnie uznają szkodę całkowitą. Niestety wciąż niewielu kierowców zdaje sobie sprawę z tego, że mogą oni ubiegać się o dopłatę do odszkodowania. W naszym kraju istnieją firmy, które specjalizują się w zaniżonych wycenach kosztorysów, jedną z nich jest KWO. Zespół KWO składa się z rzeczoznawców, prawników i adwokatów, którzy posiadają szeroką wiedzę w zakresie praw osób poszkodowanych i możliwościach dalszego działania. Zaufanie, jakim darzą nas Klienci i wieloletnie doświadczenie sprawiły, że obecnie jesteśmy jednym z liderów rynku odkupu odszkodowań  w Polsce.

Dopłata do odszkodowania – Katowice

Jesteś mieszkańcem Katowic? Wydaje Ci się, że Ubezpieczyciel zaniżył Twoje odszkodowanie? Nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami już dziś! Zastanawiasz się jak wygląda proces odkupu szkody OC? Jest on bardzo prosty! Wystarczy, że prześlesz nam swój kosztorys, a my w ciągu 48 h oddzwonimy do Ciebie z propozycją dopłaty do zaniżonego odszkodowania OC. Po Twojej akceptacji kwoty dopłaty do szkody OC finalizujemy umowę, a pieniądze wędrują na Twój rachunek bankowy.

Odkup odszkodowania – Katowice

W 2020 roku zgłosił się do nas Pan Tomasz z Katowic, którego auto uległo szkodzie OC. W pojeździe zniszczeniu uległ m. in. przedni zderzak oraz chłodnica. Towarzystwo Ubezpieczeniowe wypłaciło odszkodowanie w wysokości 9878,78  zł. Klient miał wątpliwości co do prawidłowej wysokości odszkodowania, uznał że doszło do zaniżenia odszkodowania OC.  Przesłał więc kosztorys  do naszego biura z prośbą o analizę. Nasz rzeczoznawca dokładnie sprawdził dokumenty i przyznał rację Panu Tomaszowi. Zaproponowaliśmy klientowi odkup szkody OC, wypłacając mu dodatkowe 8000 zł!

Zastanawiasz się czy Ubezpieczyciel nie zaniżył Twojego odszkodowanie? Zgłoś się już dziś! O  dopłatę do szkody OC możesz ubiegać się tylko  przez 3 lat od zaistnienia kolizji. Gwarantujemy Ci wysoką dopłatę oraz pomoc zespołu doświadczonego w dziedzinie odkupu szkody OC.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wypełnij formularz

    Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat oferowanych usług zaznacz poniższe zgody:

    Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Polskie Centrum Wypłat Odszkodowań Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leonarda 7, 25-311 Kielce. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności.