Dopłata do odszkodowania OC – Kielce - KWO
797 971 083
facebook

Dopłata do odszkodowania OC – Kielce

Dopłata do odszkodowania OC – Kielce

Twój pojazd uległ szkodzie OC w ciągu ostatnich 3 lat? A wypłacone przez ubezpieczyciela odszkodowanie, nie wystarczyło na pokrycie wszystkich kosztów naprawy? Problem zaniżonej wyceny kosztorysu dotyka niemal każdego kierowcę z Kielc, ale i innych miast w naszym kraju. Co zrobić kiedy ubezpieczyciel wypłacił zaniżone odszkodowanie OC? Jak ubiegać się o dopłatę do odszkodowania OC? KWO pomoże Ci walczyć o dopłatę do szkody OC.  Nasz zespół tworzą specjaliści posiadający szeroką wiedzę na temat odkupu szkody, cieszymy się zadowoleniem naszych klientów z Kielc i innych miast, którym pomogliśmy odzyskać należne pieniądze.

Zaniżone odszkodowanie OC – Kielce

Obowiązkiem każdego posiadacza auta jest terminowe opłacanie polisy OC. Ubezpieczenie to jest obligatoryjne i stanowi pewnego rodzaju ochronę przed nieprzewidzianymi zdarzeniami na drodze. Jednak nie zawsze kwota wypłaconego odszkodowania wystarcza na pokrycie wszelkich kosztów naprawy oraz robocizny. Bardzo często TU zaniża sumę odszkodowania. Proceder zaniżania odszkodowania nie jest rzadkością w naszym kraju. Jednak wciąż niewielu kierowców wie, że mogą oni walczyć o należną kwotę dopłaty do odszkodowania OC. Jak ubiegać się o dopłatę do zaniżonej szkody OC?

Możesz zrobić to na dwa sposoby – pierwszym z nich jest samodzielna walka o wypłatę należnych środków do zaniżonego odszkodowania. Ten sposób jednak jest pracochłonny, wymaga czasu i pieniędzy. Musisz samodzielnie wystosować pismo do ubezpieczyciela, popierając je odpowiednimi argumentami oraz dokumentami zaświadczającymi Twoją rację. Może się zdarzyć tak, że TU odrzuci Twoje podanie wtedy pozostaje Ci sądowa batalia o dopłatę do odszkodowania. Ta natomiast wymaga od Ciebie solidnego zaplecza finansowego oraz prawnego.

Istnieje jednak jeszcze jeden sposób na uzyskanie dopłaty do odszkodowania, a mianowicie sprzedaż szkody OC. Jest to szybki i efektywnym sposób na odzyskanie pieniędzy. Na polskim rynku istnieją firmy takie jak KWO, które specjalizują się w zaniżonych wycenach kosztorysów. KWO to jedna z największych firm zajmujących się dopłatami do odszkodowań OC. Zespół KWO tworzą rzeczoznawcy i prawnicy, którzy odznaczają się długoletnim doświadczeniem i szeroką wiedzę na temat sprzedaży szkód OC. Pomogliśmy tysiącom kierowców odzyskać pieniądze z zaniżonej szkody OC, dzięki czemu obecnie cieszymy się dużą renomą w branży odszkodowawczej.

Dopłata do odszkodowania – Kielce

Kielce to Twoje miasto? Miałeś wypadek, w którym szkodzie uległo Twoje auto, a Ubezpieczyciel wypłacił Ci zaniżone odszkodowanie OC? Nie martw się pomożemy Ci odzyskać Twoje pieniądze! Wyślij swój kosztorys na adres biuro@kancelariawo.pl lub skontaktuj się z nami telefonicznie 797 971 083. Informację zwrotną dotyczącą odkupu odszkodowania OC uzyskasz od nas nawet w 48h!

Odkup odszkodowania – Kielce

Kierowcy z całej Polski mierzą się z problemem zaniżonego odszkodowania, Kielce także.  W 2021 roku zgłosiła się do nas Pani Teresa z Kielc. Jej samochód uległ szkodzie OC podczas kolizji drogowej. Inny uczestnik ruchu drogowego nie dostosował prędkości i spowodował stłuczkę, podczas, której w pojeździe zniszczeniu uległa m. in. klapa bagażnika oraz prawa tylna lampa. Towarzystwo Ubezpieczeniowe wypłaciło Klientce odszkodowanie w wysokości 3137,58zł. Kwota ta jednak nie wystarczyła na pokrycie kosztów naprawy oraz robociznę naliczoną przez warsztat. Pani Teresa zdecydowała się więc zawalczyć o swoje pieniądze. Przesłała kosztorys na adres mailowy naszej kancelarii. Nasz rzeczoznawca przeanalizował dokumenty i uznał, że doszło do zaniżenia odszkodowania. Zaproponowaliśmy klientce odkup szkody OC i wypłaciliśmy jej dodatkowe 2800 zł!

Też miałeś kolizję? Zastanawiasz się, czy Ubezpieczyciel wypłacił Ci zaniżone odszkodowanie? Zgłoś się już dziś! O  dopłatę do szkody OC możesz ubiegać się tylko  przez tylko 3 lat od jej powstania. Nasza kancelaria zapewnia Ci wysoką dopłatę oraz profesjonalną w odkupie szkody OC.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wypełnij formularz

    Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat oferowanych usług zaznacz poniższe zgody:

    Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Polskie Centrum Wypłat Odszkodowań Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leonarda 7, 25-311 Kielce. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności.