Dopłata do odszkodowania OC - Kraków - KWO
797 971 083
facebook

Dopłata do odszkodowania OC – Kraków

Dopłata do odszkodowania OC- Krakowa

Twój pojazd uległ kolizji drogowej, a ubezpieczyciel wypłacił Ci – Twoim zdanie – zbyt niskie odszkodowanie? Zaniżona szkoda OC to problem wielu mieszkańców Krakowa oraz innych miast w naszym kraju. Niestety wciąż wielu osób wie, że ma możliwość walczyć o dopłatę do odszkodowania OC.

Nie musisz sam mierzyć się z problemem zaniżonego kosztorysem. Na rynku odszkodowawczym funkcjonują firmy, których domeną jest odkup zaniżonych odszkodowań OC – jedną z nich jest KWO.

Zaniżone odszkodowanie OC – Kraków

Byłeś uczestnikiem kolizji drogowej, w której ucierpiało Twoje auto? Posiadanie polisy OC chroni kierowców, przed finansowymi konsekwencjami spowodowania wypadku. Towarzystwa Ubezpieczeniowe są zobligowane do wypłaty poszkodowanemu odszkodowania OC. Jednak nie zawsze jego suma wystarcza na opłacenie kosztów robocizny oraz zakup części. Towarzystwa Ubezpieczeniowe z reguły zaniżają kosztorys. Nieświadomy zaniżenia Klient przyjmuje proponowaną kwotę, nie mając świadomości możliwości ubiegania się o dopłatę do odszkodowania OC.

Kraków podobnie jak  wiele innych miast zostało objęte przez naszą kancelarię programem odkupu zaniżonych odszkodowań. Oferujemy dopłatę do szkód OC do 3 lat wstecz. Co należy zrobić aby otrzymać dopłatę do zaniżonego odszkodowania OC? Wystarczy, że prześlesz kosztorys na adres biuro@kancelariawo.pl – a my zajmiemy się resztą. Posiadamy tysiące zadowolonych Klientów m.in. z Krakowa, o czym świadczy fakt, że znaczna część obecnych Klientów dociera do nas z polecenia. To właśnie dzięki ich zaufaniu staliśmy się liderem rynku dopłat do zaniżonego szkody OC.

Odkup odszkodowania – Kraków

W 2021 roku, Panu Pawłowi z Krakowa przydarzyła się szkoda komunikacyjna. Jego samochód uszkodził inny, nieostrożny kierowca. W wyniku kolizji uszkodzona została przednia szyba, wahacz, maska oraz zderzak. Ubezpieczyciel wycenił szkodę ma 6672,21 zł stosując m.in. nieprawidłowe stawki za robociznę oraz niesłuszne potrącenia cen części. Nasz ekspert w ciągu 48 h sprawdził kosztorys, uznając, że doszło do zaniżenia szkody OC. Przyznaliśmy Panu Maciejowi dodatkowe 3 500 zł. Kraków nie jest jedynym miastem, gdzie tego typu proceder ma miejsce.

Uważasz, że Ubezpieczyciel wypłacił Ci zaniżone odszkodowanie OC? Wypłacona kwota nie wystarczyła na pokrycie powstałych szkód? Skontaktuj się z nami i prześlij swój kosztorys, a w ciągu 48h przekonasz się, czy należy Ci się dopłata do odszkodowania OC. Nie trać czasu! Zgłoś się już dziś!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wypełnij formularz

    Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat oferowanych usług zaznacz poniższe zgody:

    Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Polskie Centrum Wypłat Odszkodowań Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leonarda 7, 25-311 Kielce. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności.