Dopłata do odszkodowania OC – Łódź - KWO
797 971 083
facebook

Dopłata do odszkodowania OC – Łódź

Dopłata do odszkodowania OC – Łódź

Twój pojazd uległ szkodzie, a Ubezpieczyciel wypłacił Ci – Twoim zdaniem – zbyt niskie odszkodowanie? Zaniżone odszkodowanie OC to problem wielu mieszkańców Łodzi oraz innych miast w naszym kraju. Nie musisz jednak godzić się na wypłatę zaniżonego odszkodowania. Kancelaria WO pomoże Ci odzyskać pieniądze z zaniżonej  szkody OC.  Łódź jest Twoim miastem?
Pomogliśmy setkom poszkodowanych z Łodzi i innych miast. Zgłoś się do nas i pozwól sobie pomóc!

Zaniżone odszkodowanie OC – Łódź

W 2020 roku na polskich drogach doszło do aż 23 540 wypadków. Zdecydowana większość poszkodowanych uzyskała od swojego Ubezpieczyciela zaniżony kosztorys. Łódź także mierzy się z tym problemem. Wypłacane przez TU środki nie wystarczają na pokrycie powstałych uszkodzeń.  Jest to problem niemalże każdego posiadacza auta, które uległo szkodzie. Towarzystwa Ubezpieczeniowe przez lata wypracowały wiele metod, które pozwalają im na zaniżanie szkody OC. Do najczęstszych należy powoływanie się na zbyt duże zużycie części mechanicznych, stosowanie zamienników zamiast części oryginalnych, niezasadne uznanie szkody całkowitej. Niewielu kierowców niema świadomości, że ma prawo walczyć o dopłatę do odszkodowania OC. Na rynku odszkodowań działają firmy, które specjalizują się w zaniżonych wycenach kosztorysów. Jedną z nich jest Kancelaria WO – będąca liderem branży odkupu szkody OC. Zespół Kancelarii WO tworzą rzeczoznawcy i prawnicy, którzy posiadają szeroką wiedzę i doświadczenie w temacie odkupu szkody OC.

Dopłata do odszkodowania – Łódź

Jesteś mieszkańcem Łodzi? Zastanawiasz się, czy Twój Ubezpieczyciel nie wypłacił Ci zaniżonego odszkodowania OC? Nie czekaj dłużej, wyślij nam swój kosztorys. Na dokumenty czekamy pod adresem biuro@kancelariawo.pl. Proces odkupu szkody OC jest niezwykle prosty. Jedyne co musisz zrobić to przesłać nam swój kosztorys, a my w ciągu 48 h skontaktujemy się z Tobą przedstawiając Ci propozycją dopłaty do zaniżonego odszkodowania OC. Jeżeli zaakceptujesz kwotę dopłaty do szkody sfinalizujemy umowę, a pieniądze zostaną przelane na Twój rachunek bankowy.

Odkup odszkodowania – Łódź

W kwietniu bieżącego roku zgłosiła się do nas Pani Sylwia z Łodzi, której samochód uległ szkodzie OC. W aucie uszkodzono m. in. oponę oraz przednie lewe drzwi. Towarzystwo Ubezpieczeniowe wypłaciło odszkodowanie w wysokości 3540,03 zł. Klientka była przekona, że otrzymała zaniżone odszkodowanie OC.  Zgłosiła się więc do naszego biura z prośbą o przeanalizowanie kosztorysu. Nasz rzeczoznawca po gruntownej analizie przyznał rację Pani Sylwii i zaproponował odkup szkody OC. Nasz Kancelaria dopłaciła Klientce z Warszawy dodatkowe 2400 zł!

Ty także myśli, że Ubezpieczyciel zaniżył Twoje odszkodowanie? Nie zwlekaj! O dopłatę możesz starać się tylko przez 3 lata od momentu powstania szkody OC. Gwarantujemy Ci wysoką dopłaty oraz pomoc doświadczonego w dziedzinie odkupu szkody OC zespołu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wypełnij formularz

    Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat oferowanych usług zaznacz poniższe zgody:

    Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Polskie Centrum Wypłat Odszkodowań Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leonarda 7, 25-311 Kielce. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności.