Dopłata do odszkodowania OC – Lublin - KWO
797 971 083
facebook

Dopłata do odszkodowania OC – Lublin

Dopłata do odszkodowania OC – Lublin

Jesteś mieszkańcem Lublina? Miałeś stłuczkę? Twój pojazd uległ szkodzie, a Ubezpieczyciel wypłacił zaniżone odszkodowanie OC? Towarzystwa Ubezpieczeniowe stosują wiele forteli, aby wypłacić zaniżone odszkodowania OC. Lublin to miasto w którym nagminnie dochodzi do tego problem. Jakie techniki stosują Ubezpieczalnie? Mają ich naprawdę wiele. Do najczęstszych sposobów zaniżania odszkodowania OC możemy zaliczyć: wybór zamienników zamiast oryginalnych części, uwzględnianie zbyt dużego zużycia elementów mechanicznych lub uznanie szkody za całkowitą.

Każdy poszkodowany ma prawo odwołać się od decyzji TU i ubiegać się o dopłatę do odszkodowania. Co jednak zrobić kiedy Ubezpieczyciel odrzucił wniosek dotyczący zaniżonego odszkodowania OC? Odwołanie od decyzji TU to nie jedyny możliwy sposób walki o dopłatę do odszkodowania.

 

 

Zaniżone odszkodowanie OC – Lublin

Niewielu kierowców wie, że na rynku odszkodowawczym istnieją firmy, które zajmują się odkupem szkody OC. Na czym polega sprzedaż szkody OC? Jest to wbrew pozorom prosty i szybki sposób na pozbycie się problemu zaniżonego odszkodowania. Wystarczy zgłosić się do firmy, która specjalizuje się w odkupie szkód OC, do takowych należy KWO. Nasz kancelaria pomoże Ci odzyskać pieniądze z zaniżonej szkody OC. Lublin to Twoje miasto? Pomogliśmy setkom poszkodowanym z tego miasta, ale nie tylko. Cieszymy się dużym zainteresowaniem Klientów dzięki czemu jesteśmy liderem branży odkupu szkody OC.

Myślisz, że Twoje odszkodowanie OC zostało zaniżone? Nie zwlekaj, prześlij nam swój kosztorys na adres biuro@kancelariawo.pl, a nasz rzeczoznawca sprawdzi, czy doszło do zaniżenia odszkodowania OC. Udzielimy Ci odpowiedzi nawet w 48 h! Jeżeli zaakceptujesz zaproponowaną przez nas kwotę dopłaty do odszkodowania OC pieniądze trafią na Twój rachunek bankowy.

Odkup odszkodowania – Lublin

Każde miasto mierzy się z  problemem zaniżonego odszkodowania, Lublin także.  W 2021 roku swój kosztorys przesłała do nas Pani Alina z Lublina.  Jej auto uległo szkodzie OC na osiedlowym parkingu. Inny  kierowca parkując spowodował kolizję, podczas której w pojeździe zniszczeniu uległ m. in. zderzak przedni oraz reflektor. TU wypłaciło Klientce odszkodowanie w wysokości 4502,34 kwota ta jednak nie wystarczyła na pokrycie wszystkich szkód. Pani Alina przesłała więc zaniżony kosztorys na nasz adres mailowy. Nasz rzeczoznawca precyzyjnie sprawdził dokumenty i potwierdził, że doszło do znacznego zaniżenia odszkodowania OC. Zaproponowaliśmy klientce  odkup szkody OC, wypłacając jej  dodatkowe 2900 zł.

Też miałeś kolizję? Zastanawiasz się, czy Ubezpieczyciel wypłacił Ci zaniżone odszkodowanie? Zgłoś się już dziś! O  dopłatę do szkody OC możesz biegać się do 3 lat wstecz. Czekamy na Twoje zgłoszenie: biuro@kancelariawo.pl.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wypełnij formularz

    Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat oferowanych usług zaznacz poniższe zgody:

    Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Polskie Centrum Wypłat Odszkodowań Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leonarda 7, 25-311 Kielce. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności.