Dopłata do odszkodowania OC – Olsztyn - KWO
797 971 083
facebook

Dopłata do odszkodowania OC – Olsztyn

Dopłata do odszkodowania OC – Olsztyn

Byłeś uczestnikiem wypadku komunikacyjnego w którym szkodzie uległ Twój pojazd? Myślałeś, że nie ma się czym martwić, bo terminowo opłacasz polisę OC, która przecież chroni Twój portfel przed tego typu sytuacjami, jednak wypłacone przez Ubezpieczyciela odszkodowanie OC okazało się być rażąco niskie? Z problemem zaniżonego odszkodowania OC mierzy się niemal każdy właściciel uszkodzonego auta z Olsztyna oraz innych miast. Jak radzić sobie z zaniżoną szkodą OC? Gdzie i jak ubiegać się o dopłatę do odszkodowania? Na polskim rynku działają firmy, których domeną jest odkup szkód OC do liderów w tej branży należy KWO.

Nasza Kancelaria pomogła tysiącom poszkodowanym uzyskać dopłatę do szkody OC. Dzięki naszej skuteczności i szybkości działania jesteśmy obecnie liderem branży odkupu odszkodowań OC. Olsztyn jest miastem, w którym działamy od lat. Dzięki nam nawet w 48 h uzyskasz dopłatę do odszkodowania z OC.

 

 

Odkup zaniżonego odszkodowania OC – Olsztyn

Z założenia wypłacone przez TU odszkodowanie powinno wystarczyć na pokrycie wszelkich kosztów. Jednak nie zawsze tak jest, nierzadko zawarta z TU polisa OC okazuje się słabym zabezpieczeniem, ponieważ Ubezpieczyciel wypłaca zaniżone odszkodowanie OC. Niestety jest to bardzo częsta praktyka Towarzystw Ubezpieczeniowych. Zaniżają oni odszkodowanie OC, przez co wypłacona kwota nie wystarcza na pełną naprawę auta. W takim przypadku z pewnością mamy do czynienie z zaniżonym odszkodowanie OC. Olsztyn jest z miastem w którym niezwykle często dochodzi do zaniżania kosztorysy.

W jaki sposób Towarzystwa Ubezpieczeniowe zaniżają kosztorysy? Metod jest wiele, do najczęstszych zalicza się: bezpodstawne uznanie szkody za całkowitą czy wybór nieoryginalnych, a co za tym idzie tańszych części. Jak radzić sobie z problemem zaniżonej szkody OC?

Dopłata do odszkodowania OC – Olsztyn

Niemal każde miasto zmaga się z problemem zaniżonego odszkodowania OC, Olsztyn również. Co zrobić, kiedy TU zaniży kosztorys? Zgłoś się do naszej kancelarii po dopłatę do szkody OC. Nasz zespół tworzą specjaliści w dziedzinie zaniżonego odszkodowania OC – pomogą Ci rozwiązać problem nawet w 48h. Wystarczy, że wyślesz zaniżony kosztorys na adres biuro@kancelariawo.pl To na jego podstawie przedstawimy Ci warunki odkupu szkody OC.

Odkup odszkodowania – Olsztyn

W styczniu 2021 zgłosił się do nas Pan Arkadiusz z Olsztyna, którego zostało uszkodzone w wyniku kolizji drogowej. Inny kierowca nie zachował odpowiedniej odległości między pojazdami i uszkodził auto Klienta. W samochodzie zniszczeniu uległo prawe lusterko oraz prawe, przednie drzwi. Towarzystwo Ubezpieczeniowe wypłaciło Panu Arkadiuszowi 4320,77 zł, jednak Klient był przekonany, że doszło do zaniżenia odszkodowania OC. Na adres mailowy naszego biura przesłał on kosztorys, który został gruntownie przeanalizowany przez naszego rzeczoznawcę. Po sprawdzeniu dokumentów, przyznaliśmy rację Klientowi, że doszło do zaniżenia szkody OC. Zaproponowaliśmy Panu Arkadiuszowi dodatkowe 1500 zł!

Zastanawiasz się  czy TU także zaniżyło Twoje odszkodowanie OC? Nie zwlekaj na dopłatę do odszkodowania masz jedynie 3 lata od momentu powstania szkody. Już dziś prześlij kosztorys na adres biuro@kancelariawo.pl. Gwarantujemy Ci wysoką dopłatę do odszkodowania OC oraz pomoc specjalistów w dziedzinie odkupu szkody OC.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wypełnij formularz

    Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat oferowanych usług zaznacz poniższe zgody:

    Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Polskie Centrum Wypłat Odszkodowań Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leonarda 7, 25-311 Kielce. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności.