Dopłata do odszkodowania OC – Opole - KWO
797 971 083
facebook

Dopłata do odszkodowania OC – Opole

Dopłata do odszkodowania OC – Opole

Twój pojazd uległ szkodzie OC w ciągu ostatnich 3 lat? A wypłacone przez ubezpieczyciela odszkodowanie, nie wystarczyło na pokrycie wszystkich kosztów naprawy? Problem zaniżonej wyceny kosztorysu dotyka niemal każdego kierowcę z Opola, ale i innych miast w naszym kraju. Co zrobić kiedy ubezpieczyciel wypłacił zaniżone odszkodowanie OC? Jak ubiegać się o dopłatę do odszkodowania OC? KWO pomoże Ci walczyć o dopłatę do szkody OC.  Nasz zespół tworzą specjaliści posiadający szeroką wiedzę na temat odkupu szkody, cieszymy się zadowoleniem naszych klientów z Opola i innych miast, którym pomogliśmy odzyskać należne pieniądze.

 

 

Zaniżone odszkodowanie OC – Opole

Byłeś uczestnikiem kolizji drogowej? Ubezpieczyciel wypłacił Ci zaniżone odszkodowanie OC? Temat ten jest doskonale znany niemal każdemu kierowcy uszkodzonego auta. TU nagminnie zaniżają szkodę OC. Opole tak jak inne miasta mierzy się z tym problemem.

W jaki sposób Ubezpieczyciele zaniżają szkodę OC? Przez lata TU opracowały wiele sposobów na to aby zaniżać kosztorys, m. in. proponują oni nieoryginalne części, stosują zbyt niskie koszty robocizny lub uznają szkodę za całkowitą. KWO pomoże Ci uzyskać dopłatę do szkody OC.

Dopłata do odszkodowania – Opole

Jesteś mieszkańcem Opola? Twój pojazd uległ szkodzie, a Ubezpieczyciel wypłacił zaniżone odszkodowanie? Pamiętaj, że czas na sprzedaż szkody OC  jest ograniczony – to tylko 3 lata od momentu powstania uszkodzeń. Nie zwlekaj! Już dziś wyślij do nas swój kosztorys! Mechanizm odkupu szkody OC jest bardzo prosty. Jedyne co musisz zrobić to wysłać  do nas swoje dokumenty, a propozycję dopłaty do zaniżonego odszkodowania OC przedstawimy Ci nawet w 48h. Jeżeli przedstawiona kwota dopłaty do szkody OC będzie dla Ciebie zadawalająca finalizujemy umowę, a pieniądze trafiają na Twój rachunek bankowy.

Odkup odszkodowania – Opole

W grudniu 2020 roku zgłosił się do nas Pan Adam z Opola, którego auto uległo szkodzie OC w wyniku kolizji. W aucie uszkodzono karoserię oraz tylną szybę. TU wypłaciło Klientowi odszkodowanie w wysokości 1265,76 zł. Klient odwoływał się od decyzji TU, jednak jego podanie zostało odrzucone. Postanowił więc skontaktować się z naszym biurem –  na adres mailowy przesłał kosztorys. Po przeanalizowaniu dokumentu zaproponowaliśmy klientowi odkup szkody OC, wypłacając mu dodatkowe 1300 zł!

Zastanawiasz się czy TU zaniżyło Twoje odszkodowanie? Zgłoś się już dziś! Gwarantujemy Ci wysoką dopłatę do odszkodowania OC oraz pomoc zespołu doświadczonego w dziedzinie odkupu szkody OC.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wypełnij formularz

    Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat oferowanych usług zaznacz poniższe zgody:

    Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Polskie Centrum Wypłat Odszkodowań Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leonarda 7, 25-311 Kielce. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności.