Dopłata do odszkodowania OC – Poznań - KWO
797 971 083
facebook

Dopłata do odszkodowania OC – Poznań

Dopłata do odszkodowania OC – Poznań

Miałeś wypadek komunikacyjny do 3 lat wstecz i uważasz, że Twoje odszkodowanie z OC mogło zostać zaniżone? Poznań to Twoje miasto? Nasza kancelaria pomoże Ci skutecznie i całkowicie bezpłatnie ustalić czy Ubezpieczyciel wypłacił odpowiednią wysokość odszkodowania.

Nasz rzeczoznawca wycenia szkodę nawet w 48h, po tym czasie proponujemy Ci konkretną gotówkę. Poznań jest miastem, w którym działamy od lat. Dzięki nam w nawet w kilkanaście godzin uzyskasz dopłatę do odszkodowania z OC.


Codziennie na polskich drogach dochodzi do setki wypadków i kolizji. Ubezpieczenie OC sprawia, że TU jest zobowiązane do pokrycia szkód powstałych w wyniku kolizji. Niestety bardzo często Ubezpieczyciele proponują zbyt niską kwotę, która wskazuje na to, że doszło do zaniżenia odszkodowania OC. Poznań jest jednym z miast w którym praktyka ta jest stosowana nagminnie. Ubezpieczyciele zaniżają kosztorys porponując nieoryginalne części, stosują zbyt niskie koszty robocizny lub uznają szkodę za całkowitą. Nasza kancelaria pomoże Ci walczyć o uczciwą dopłatę do odszkodowania.

Dopłata do odszkodowania OC – Poznań

Wielu kierowców mierzy się z problemem zaniżonego odszkodowania OC, Poznań także. Co zrobić jeżeli TU zaniżyło kosztorys? Nie zwlekaj, jak najszybciej zgłoś się do naszej kancelarii. Nasz schemat działania jest bardzo prosty – wystarczy, że wyślesz nam swój kosztorys na adres biuro@kancelariawo.pl a nasi specjaliści sprawdzą czy doszło do zaniżenia szkody OC I zaproponują Ci kwotę dopłaty. Nie zwlekaj! Na dopłatę do odszkodowania OC masz jedynie 3 lat od powstania szkody.

Odkup odszkodowania – Poznań

W 2020 roku zgłosił się do nas Pan Karol z Poznania, którego auto uległo szkodzie OC. W pojeździe zniszczeniu uległ m. in. przedni zderzak oraz chłodnica. TU wypłaciło odszkodowanie w wysokości 1813,03 zł. Klient miał wątpliwości co do prawidłowej wysokości odszkodowania, uznał że doszło do zaniżenia odszkodowania OC.  Skontaktował się z naszą kancelarią i przesłał kosztorys. Nasz rzeczoznawca przeanalizował dokumenty i przyznał rację Panu Tomaszowi. Zaproponowaliśmy klientowi odkup szkody OC, wypłacając mu dodatkowe 1600 zł!

Zastanawiasz się czy TU zaniżyło Twoje odszkodowanie? Zgłoś się już dziś! Gwarantujemy Ci wysoką dopłatę do odszkodowania OC oraz pomoc zespołu doświadczonego w dziedzinie odkupu szkody OC.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wypełnij formularz

    Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat oferowanych usług zaznacz poniższe zgody:

    Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Polskie Centrum Wypłat Odszkodowań Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leonarda 7, 25-311 Kielce. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności.