Dopłata do odszkodowania OC - Rzeszów - KWO
797 971 083
facebook

Dopłata do odszkodowania OC – Rzeszów

Dopłata do odszkodowania OC – Rzeszów

Miałeś wypadek komunikacyjny do 3 lat wstecz I myślisz, że Twoje odszkodowanie OC zostało zaniżone? Rzeszów to miasto w którym mieszkasz? Nasz kancelaria pomoże Ci skutecznie i bezpłatnie ustalić, czy wypłacono właściwą wysokość odszkodowania. Wyceniamy szkodę w ciągu 48h i proponujemy dopłatę do odszkodowania OC. Rzeszów jest miastem, w którym mieszka wielu naszych zadowolonych Klientów. Dzięki nam w rekordowym czasie uzyskasz dopłatę do odszkodowania OC.

 

 

Zaniżone odszkodowanie OC – Rzeszów

Każdy posiadacz pojazdu mechanicznego jest zobowiązany do zakupu dla niego polisy OC. Ubezpieczenie to jest niejako ochroną dla naszego portfela – w  przypadku ewentualnej stłuczki bądź wypadku TU, z którym zawarliśmy umowę wypłaca poszkodowanemu odszkodowanie. Jednak często bywa tak, że kwota wypłaconego przez Ubezpieczyciela odszkodowania jest o wiele za niska. Towarzystwa Ubezpieczeniowe mają swoje sposoby, aby zaniżać kosztorys. Rzeszów jest miastem, w którym w ubiegłych latach ponad 90% odszkodowań zostało zaniżonych. Jakie techniki zaniżania szkody OC stosują ubezpieczalnie? Mogą oni zaniżyć stawkę robocizny blacharza lub lakiernika bądź też zastosować ceny nieoryginalnych części.

Ciebie też dotknął problem zaniżonego odszkodowania OC? Nie martw się, nasza Kancelaria pomoże Ci uzyskać dopłatę do odszkodowania OC. Oferujemy dopłatę do szkód OC powstałych do 3 lat wstecz. Wystarczy, że wyślesz na nasza adres mailowy biuro@kancelariawo.pl kosztorys – a my zajmiemy się resztą. Odpowiedź na zgłoszenie dotyczące zaniżonej szkody OC otrzymać nawet w 48h!

Jesteśmy wiodąca na polskim rynku kancelarią odszkodowań. Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści, dla których temat odkupu szkód OC nie stanowi problemu. Zaufaj nam, pomożemy Ci uzyskać dopłatę do zaniżonej szkody OC.

Odkup odszkodowania – Rzeszów

W 2019 roku, Panu Maciejowi z Rzeszowa przydarzyła się szkoda komunikacyjna. Na jego pojazd najechał inny, nieostrożny kierowca.. W wyniku szkody uszkodzona została lampa, szyba oraz zderzak. Ubezpieczyciel wycenił szkodę ma 5 124 zł stosując m.in. nieprawidłowe stawki za robociznę oraz niesłuszne potrącenia cen części. Nasz doświadczony rzeczoznawca szybko wycenili szkodę, uznając, że doszło do zaniżenia szkody OC. Przyznaliśmy Panu Maciejowi dodatkowe 4 743 zł. Pieniądze na konto klienta trafiły w ciągu 48h. Rzeszów nie jest jedynym miastem, gdzie tego typu praktyki są na porządku dziennym.

Masz wrażenie, że Ubezpieczyciel zaniżył Twoje odszkodowanie OC? Wypłacona kwota nie wystarcza na pokrycie szkód? Skontaktuj się z nami i prześlij swój kosztorys, a w ciągu 48h przekonasz się czy należy Ci się dopłata do odszkodowania OC. Nie trać czasu! Nasi prawnicy oraz rzeczoznawcy są gotowi odpowiedzieć na Twoje pytania.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wypełnij formularz

    Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat oferowanych usług zaznacz poniższe zgody:

    Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Polskie Centrum Wypłat Odszkodowań Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leonarda 7, 25-311 Kielce. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności.