Dopłata do odszkodowania OC – Szczecin - KWO
797 971 083
facebook

Dopłata do odszkodowania OC – Szczecin

Dopłata do odszkodowania OC – Szczecin

Miałeś wypadek komunikacyjny do 3 lat wstecz i uważasz, że Ubezpieczyciel przedstawił Ci zaniżony kosztorys OC? Szczecin to Twoje miasto? Nasza kancelaria KWO bezpłatnie ustali dla Ciebie czy Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło odszkodowanie OC.

 

Nasza Kancelaria cieszy się dużym zainteresowaniem i uznaniem Klientów. Na przestrzeni kilku lat staliśmy się liderem branży odkupu odszkodowań OC. Szczecin jest miastem, w którym działamy od lat. Dzięki nam nawet w kilkanaście godzin uzyskasz dopłatę do odszkodowania z OC.

Odkup zaniżonego odszkodowania OC – Szczecin

Każdego dnia na polskich drogach dochodzi do setki wypadków i kolizji. Zawarta z TU polisa OC zapewnia kierowcom pewnego rodzaju ochronę finansową przed nieprzewidzianymi kolizjami i wypadkami. Ubezpieczyciel jest zobowiązany do pokrycia kosztów szkód powstałych w wyniku ewentualnych kolizji. Wypłacona przez niego kwota odszkodowania OC powinna wystarczyć na pokrycie wszelkich powstałych w pojeździe szkód. Co jednak, kiedy TU wypłaciło zaniżone odszkodowanie OC?

Niestety jest to bardzo częsta praktyka Towarzystw Ubezpieczeniowych. Proponują oni niskie sumy odszkodowania OC, przez co wypłacona kwota nie wystarcza na kompletną naprawę auta. W takim przypadku mamy pewność, że TU zaniżyło odszkodowanie OC. Szczecin jest jednym z miast w którym bardzo często dochodzi do zaniżania szkody OC. Nasza kancelaria KWO pomoże Ci walczyć o uczciwą dopłatę do odszkodowania.

Dopłata do odszkodowania OC –Szczecin

Wiele miast zmaga się z problemem zaniżonego odszkodowania OC, Szczecin także. Co powinniśmy zrobić jeśli podejrzewamy, że TU zaniżyło kosztorys? Ważne, aby jak najszybciej zgłosić chęć ubiegania się o dopłatę do szkody OC do naszej kancelarii. Nasi specjaliście w dziedzinie dopłaty do odszkodowania OC będą potrzebowali jedynie kosztorysu. To na jego podstawie zaproponujemy Ci warunki odkupu szkody OC. Dokumenty należy wysłać na adres biuro@kancelariawo.pl. Na odpowiedź nie będziesz musiał długo czekać – naszą propozycję uzyskasz już po 48h!

Odkup odszkodowania – Szczecin

W 2021 roku zgłosił się do nas Pan Jan ze Szczecina, którego pojazd brał udział w  kolizji drogowej. Inny kierowca nie zachował należytej ostrożności i najechał na auto Pana Jana. Klient zgłosił szkodę do TU sprawcy, jednak uzyskał zaniżone odszkodowanie OC.  W samochodzie szkodzie uległ m. in. zderzak oraz karoseria. TU wypłaciło odszkodowanie w wysokości 1190,76 zł. Kwota ta była jednak zbyt niska, aby pokryć wszystkie uszkodzenia  pojeździe. Pan Jan zdecydował więc, że wyśle swój kosztorys do naszego biura. Nasz rzeczoznawca przeanalizował dokumenty i uznał, że doszło do zaniżenia odszkodowania OC. Zaproponowaliśmy klientowi odkup szkody OC, wypłacając mu dodatkowe 1100 zł!

Zastanawiasz się Ty także padłeś ofiarą zaniżonego odszkodowania OC? Już dziś prześlij kosztorys na adres biuro@kancelariawo.pl. Gwarantujemy Ci wysoką dopłatę do odszkodowania OC oraz pomoc specjalistów w dziedzinie odkupu szkody OC.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wypełnij formularz

    Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat oferowanych usług zaznacz poniższe zgody:

    Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Polskie Centrum Wypłat Odszkodowań Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leonarda 7, 25-311 Kielce. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności.