Dopłata do odszkodowania OC – Warszawa - KWO
797 971 083
facebook

Dopłata do odszkodowania OC – Warszawa

Dopłata do odszkodowania OC – Warszawa

Twój pojazd uległ kolizji drogowej, a ubezpieczyciel wypłacił Ci – Twoim zdanie – zbyt niskie odszkodowanie? Zaniżony kosztorys to problem wielu mieszkańców Warszawy oraz innych miast w naszym kraju. Nie musisz jednak godzić się na wypłatę zaniżonego odszkodowania. Nasza kancelaria pomoże Ci walczyć o dopłatę do szkody OC.  Warszawa jest Twoim miastem?
Pomogliśmy setkom poszkodowanych z Warszawy i innych miast. Zaufaj nam i Ty, wystarczy, że prześlesz do nas swój kosztorys, resztę zrobimy za Ciebie!

 

Zaniżone odszkodowanie OC – Warszawa

W 2020 roku na polskich drogach doszło do 23 540 wypadków, aż 1 774 z nich miało miejsce na terenie województwa mazowieckiego. Przeważająca większość poszkodowanych w tych wypadkach osób mierzy się z problemem zaniżonej szkody OC, Warszawa nie jest jednak jedynym takim miastem. Jest to problem niemalże każdego posiadacza auta, które uległo szkodzie. Towarzystwa Ubezpieczeniowe uciekają się do wielu sposobów – aby zaproponować klientowi jak najniższą kwotę do wypłaty, m.in. powołują się na zbyt duże zużycie części mechanicznych, stosują zamienniki zamiast części oryginalnych, niezasadnie uznają szkodę całkowitą. Niewielu z nich zdaje sobie sprawę z tego, że może walczyć o dopłatę do odszkodowania OC. Na rynku funkcjonują firmy, które specjalizują się w zaniżonych wycenach kosztorysów. Zespół KWO składa się z rzeczoznawców, prawników i adwokatów, którzy są doskonale rozeznani w prawach osób poszkodowanych i możliwościach dalszego działania. Zaufanie, jakim darzą nas Klienci i wieloletnie doświadczenie sprawiły, że obecnie jesteśmy jednym z liderów rynku odkupu odszkodowań  w Polsce.

Dopłata do odszkodowania – Warszawa

Jesteś mieszkańcem Warszawy? Myślisz, że Twoje odszkodowanie zostało zaniżone? Nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami! Zastanawiasz się jak wygląda proces odkupu szkody OC? Warszawa to Twoja lokalizacja? Proces jest prostszy niż myślisz. Wystarczy, że prześlesz nam swój kosztorys, a my w ciągu 48 h oddzwonimy do Ciebie z propozycją dopłaty do zaniżonego odszkodowania OC. Po zaakceptowaniu przez Ciebie kwoty dopłaty do szkody finalizujemy umowę, a pieniądze wędrują na Twój rachunek bankowy.

Odkup odszkodowania – Warszawa

W maj bieżącego roku zgłosiła się do nas Pani Anna z Warszawy, której samochód uległ szkodzie OC. W aucie zniszczeniu uległ m. in. przedni lewy błotnik oraz opona. Towarzystwo Ubezpieczeniowe wypłaciło odszkodowanie w wysokości 1813,03 zł. Klientka nie miała wątpliwości, że otrzymała zaniżone odszkodowanie OC.  Zgłosiła się więc do naszego biura z prośbą o pomoc w uzyskaniu dopłaty do zaniżonej wyceny kosztorysu. Nasz rzeczoznawca po dogłębnej analizie przyznał rację Pani Annie i zaproponował odkup szkody OC. Nasz Kancelaria dopłaciła Klientce z Warszawy dodatkowe 1600 zł!

Ty także zastanawiasz się czy Ubezpieczyciel zaniżył Twoje odszkodowanie? Nie zwlekaj! Na podjęcie starań o dopłatę do szkody OC masz tylko 3 lat od zaistnienia kolizji. Z nami zyskasz gwarancję wysokiej dopłaty oraz pomoc zespołu doświadczonego w dziedzinie odkupu szkody OC.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wypełnij formularz

    Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat oferowanych usług zaznacz poniższe zgody:

    Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Polskie Centrum Wypłat Odszkodowań Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leonarda 7, 25-311 Kielce. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności.