Dopłata do odszkodowania OC – Wrocław - KWO
797 971 083
facebook

Dopłata do odszkodowania OC – Wrocław

Dopłata do odszkodowania OC – Wrocław

Twój pojazd uległ szkodzie, a ubezpieczyciel wypłacił Ci odszkodowanie, które nie wystarczyło na pokrycie kosztów naprawy? Zaniżona wycena kosztorysu to problem wielu mieszkańców Wrocławia oraz innych miast w naszym kraju. Nie musisz jednak godzić z decyzją TU dotyczącą zaniżonego odszkodowania. Nasza kancelaria – KWO pomoże Ci walczyć o dopłatę do szkody OC. Pomogliśmy setkom poszkodowanych z Katowic i innych miast. Wystarczy, że zgłosisz się do nas, resztą zajmą się nasi eksperci.

 

 

Zaniżone odszkodowanie OC – Wrocław

W 2020 roku na polskich drogach doszło do blisko 24 tysięcy wypadków. Przeważająca większość poszkodowanych w nich właścicieli aut uzyskała zaniżone odszkodowanie. Z problemem zaniżonego kosztorysy zmaga się niemal każdy właściciel auta, które uległo szkodzie OC. Towarzystwa Ubezpieczeniowe stosują różne metody, aby jak najbardziej obniżyć kwotę odszkodowania. Należą do nich m.in. powoływanie się na zbyt duże zużycie części mechanicznych, stosowanie tańszych zamienniki zamiast części oryginalnych, niezasadne uznanie szkody za całkowitą. Niestety wciąż niewielu kierowców nie wie, że walka o dopłatę do odszkodowania OC jest możliwa. Na rynku odszkodowań w naszym kraju istnieją firmy, których domeną są zaniżone wyceny kosztorysów, jedną z nich jest KWO.

Nasza kancelaria jest wiodącą firmą branży dopłaty do odszkodowań OC. Zespół KWO składa się z rzeczoznawców i adwokatów, którzy posiadają szeroką wiedzę w zakresie praw osób poszkodowanych i możliwościach dalszego działania. Zaufanie, jakim darzą nas Klienci i wieloletnie doświadczenie sprawiły, że obecnie jesteśmy jednym z liderów rynku odkupu odszkodowań  w Polsce.

Dopłata do odszkodowania – Wrocław

Jesteś mieszkańcem Wrocławia? Wydaje Ci się, że Ubezpieczyciel zaniżył Twoje odszkodowanie? Nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami jak najszybciej – na uzyskanie dopłaty do odszkodowania OC masz tylko 3 lata od powstania szkody. Zastanawiasz się jak ubiegać się o odkup szkody OC? To bardzo proste! Wystarczy, że prześlesz nam swój kosztorys, a my w ciągu 48 h skontaktujemy się z Tobą przedstawiając Ci naszą propozycję dopłaty do zaniżonego odszkodowania OC. Jeżeli zaakceptujesz kwotę dopłaty do szkody OC finalizujemy umowę, a pieniądze wędrują na Twój rachunek bankowy.

Odkup odszkodowania – Wrocław

W 2020 roku zgłosił się do nas Pan Andrzej z Wrocławia, którego auto uległo szkodzie OC. W pojeździe zniszczeniu uległo m. in. prawe lusterko oraz drzwi prawe, przednie. Towarzystwo Ubezpieczeniowe wypłaciło odszkodowanie w wysokości 7071,48  zł. Klient nie był przekonany co do prawidłowej wysokości odszkodowania, uznał że doszło do zaniżenia odszkodowania OC.  Przesłał więc do naszego biura kosztorys z prośbą o analizę. Nasz rzeczoznawca dokładnie sprawdził dokumenty i przyznał rację Panu Andrzejowi. Dopłaciliśmy Klientowi dodatkowe 3000 zł!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wypełnij formularz

    Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat oferowanych usług zaznacz poniższe zgody:

    Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Polskie Centrum Wypłat Odszkodowań Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leonarda 7, 25-311 Kielce. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności.