Dopłata do odszkodowania OC – Zielona Góra - KWO
797 971 083
facebook

Dopłata do odszkodowania OC – Zielona Góra

Dopłata do odszkodowania OC – Zielona Góra

Miałeś kolizję do 3 lat wstecz i zastanawiasz się, czy Ubezpieczyciel przedstawił Ci zaniżony kosztorys? Zielona Góra to Twoja lokalizacja? Nasza kancelaria KWO pomoże Ci ustalić czy Ubezpieczyciel wypłacił odpowiednią wysokość odszkodowania. Twoją sprawą zajmiemy się bezpłatnie i co najważniejsze skutecznie.

Jesteśmy liderem w branży odkupu szkody OC na polskim rynku. Nasz zespół tworzą rzeczoznawcy i adwokaci biegli w temacie odkupu szkody OC. Posiadamy rzeszę zadowolonych Klientów – o czym świadczy fakt, że większość obecnych Klientów trafia do nas z polecenia.

Dopłata do odszkodowania OC – Zielona Góra

Byłeś uczestnikiem kolizji drogowej? Ubezpieczyciel wypłacił Ci zaniżone odszkodowanie OC? Temat ten jest doskonale znany niemal każdemu kierowcy uszkodzonego auta. Towarzystwa Ubezpieczeniowe, bardzo często zaniżają szkodę OC. Zielona Góra, tak jak inne miasta mierzy się z tym problemem.

W jaki sposób Ubezpieczyciele zaniżają szkodę OC? Przez lata TU wypracowały wiele sposób umożliwiających im zaniżanie kosztorysu, m. in. porponują nieoryginalne części, stosują zbyt niskie koszty robocizny lub uznają szkodę za całkowitą. Nasza kancelaria KWO pomoże Ci walczyć o uczciwą dopłatę do odszkodowania.

Dopłata do szkody OC – Zielona Góra

Jesteś mieszkańcem Zielonej Góry? Myślisz, że TU przedstawiło Ci zaniżony kosztorys? Na 90% masz rację! Jeżeli chcesz się upewnić i zyskać przy tym dopłatę do odszkodowania wyślij do nas swój kosztorys. Na Twoje dokumenty czekamy pod adresem biuro@kancelariawo.pl. Nasz rzeczoznawca wycenia szkodę nawet w 48h, po czym proponujemy Ci konkretną kwotę dopłaty do odszkodowania OC.

Odkup odszkodowania – Zielona Góra

W grudniu 2020 roku zgłosił się do nas Pan Krystian z Zielonej Góry, którego auto uległo szkodzie OC. W pojeździe uszkodzono karoserię oraz przednią szybę. Towarzystwo Ubezpieczeniowe wypłaciło Klientowi odszkodowanie w wysokości 3521,66 zł. Klient odwoływał się od decyzji TU, jednak nie przyniosło to pożądanego skutku. Postanowił więc skontaktować się z naszą kancelarią – na adres mailowy przesłał kosztorys. Po przeanalizowaniu dokumentu zaproponowaliśmy klientowi odkup szkody OC, wypłacając mu dodatkowe 2300 zł!

Zastanawiasz się czy TU zaniżyło Twoje odszkodowanie? Zgłoś się już dziś! Gwarantujemy Ci wysoką dopłatę do odszkodowania OC oraz pomoc zespołu doświadczonego w dziedzinie odkupu szkody OC.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wypełnij formularz

    Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat oferowanych usług zaznacz poniższe zgody:

    Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Polskie Centrum Wypłat Odszkodowań Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leonarda 7, 25-311 Kielce. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności.