Dopłata do zaniżonego odszkodowania - KWO
797 971 083
facebook

Dopłata do zaniżonego odszkodowania

Obecnie ponad 90% odszkodowań wypłacanych przez towarzystwa zostaje zaniżone. Miałeś wypadek? Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją szkodę i dopłacimy do niej w zaledwie kilka dni

Dopłata do zaniżonego odszkodowania – dlaczego warto skorzystać?

Zdecydowana większość odszkodowań wypłacanych w Polsce jest rażąco zaniżana. Jak sobie z tym poradzić? Wcale nie musisz iść do sądu, aby otrzymać dodatkowe pieniądze, które Ci się należą. Przygotowaliśmy ofertę, dzięki której uzyskujesz dopłatę do zaniżonego odszkodowania w zaledwie kilka dni, bez ponoszenia kosztów związanych z weryfikacją co musisz zrobić, aby otrzymać od nas ofertę dopłaty to przesłać kosztorys i decyzję o wysokości przyznanego odszkodowania wypełniając formularz kontaktowy. Nasz rzeczoznawca przeanalizuje przesłane dokumenty, przygotujemy ofertę dopłaty, zgłosimy się do Ciebie z konkretną propozycją finansową.
Ubieganie się o właściwą wysokość odszkodowania jest nie lada wyzwaniem. Nasza firma oferuje dopłatę do zaniżonego odszkodowania wszystkim, którzy nie zgadzają się z zaproponowanymi bądź wypłaconymi przez towarzystwa ubezpieczeniowe kwotami. Od lat z powodzeniem działamy na rynku odkupu odszkodowań, odzyskując dla naszych Klientów należne im pieniądze. Pomagamy na każdym etapie dochodzenia roszczeń wynikających ze szkody komunikacyjnej: w momencie zgłaszania szkody, po odrzuconym przez ubezpieczyciela odwołaniu oraz po otrzymaniu wypłaty odszkodowania.

Jak otrzymać dopłatę do zaniżonego odszkodowania?

 • 1

  Kontaktujesz się z nami i przesyłasz dokumenty

 • 2

  Bezpłatnie analizujemy Twoją sprawę

 • 3

  Przedstawiamy ofertę dopłaty

 • 4

  Po podpisaniu przez Ciebie umowy wypłacamy pieniądze

Dopłata do zaniżonego odszkodowania – na czym polega?

Ubiegać się o dopłatę możemy w momencie, gdy ulegliśmy wypadkowi drogowemu i to my jesteśmy stroną poszkodowaną, oraz nie upłynęły 3 lata od wydania decyzji ubezpieczyciela. Dodatkowym warunkiem są błędy w kosztorysie, lub nieprawidłowe wyliczenie wartości pojazdu w przypadku szkody całkowitej. Na czym polega więc oferowana przez nas dopłata do zaniżonego odszkodowania? To odkupienie prawa do roszczenia powstałego w wyniku szkody komunikacyjnej.
Dopłacamy dodatkowe pieniądze do większości rekompensat wypłaconych przez ubezpieczyciela. Bez zbędnych formalności i papierologii, za to z poszanowaniem Twojego czasu. Przeprowadzamy bezpłatną analizę i proponujemy konkretną dopłatę do odszkodowania. Dostaniesz swoją gotówkę w ciągu 48 godzin!

Nasi specjaliści doskonale znają procedury likwidowania szkody największych towarzystw ubezpieczeniowych i praktyki jakie stosują w celu zaniżenia odszkodowania. Każdą sprawę traktujemy indywidualnie, nasi rzeczoznawcy przeprowadzają ponowną kalkulację kosztorysu sposobami, które wykorzystuje towarzystwo. Potrafimy ustalić czy szkoda OC została rozliczona prawidłowo, oraz czy została wypłacona właściwa wysokość odszkodowania. Posiadając wysoko wykwalifikowaną kadrę specjalistów (mi.in prawników, adwokatów i rzeczoznawców) oraz pozycję lidera odkupu odszkodowań na polskim rynku, jesteśmy w stanie zaoferować najwyższe dopłaty do odszkodowań OC.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wypełnij formularz

  Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat oferowanych usług zaznacz poniższe zgody:

  Szczerze polecam tą kancelarię. Sama skontaktowałam się z polecenia znajomego, który otrzymał od nich najwyższą propozycję dopłaty. Właściwi ludzie na właściwym miejscu. Bardzo miła obsługa, bezproblemowy kontakt, no i pieniążki szybko na koncie. Można bezpłatnie sprawdzić czy dopłata się należy więc zawsze warto próbować.

  Aleksandra (opinia z Google)

  Szczerze polecam tą kancelarię. Sama skontaktowałam się z polecenia znajomego, który otrzymał od nich najwyższą propozycję dopłaty. Właściwi ludzie na właściwym miejscu. Bardzo miła obsługa, bezproblemowy kontakt, no i pieniążki szybko na koncie. Można bezpłatnie sprawdzić czy dopłata się należy więc zawsze warto próbować.

  Jarek (opinia z Google)

  Nie spodziewałam się że moje odszkodowanie było aż tak zaniżone! Bardzo miła obsługa klienta. Polecam KWO w szczególności panią Dorotę!

  Karolina (opinia z Google)

  Chciałem serdecznie podziękować firmie KWO za poprowadzenie mojej sprawy od początku do końca, ubezpieczyciel zaniżył moje odszkodowanie, dzięki ekspertom z Polskiego Centrum Wypłat Odszkodowań dostałem dwa razy wyższą kwotę.

  Pixelis (opinia z Google)

  Pieniążki na koncie miałem niecałe 2 doby później. Obsługiwała mnie Pani Izabela Bryła. Pełna profeska, świetny kontakt i dbałość o klienta. Dla firmy za miłe zaskoczenie 5 gwiazdek, dla Pani Izabeli 5 gwiazdek z plusem. Polecam. Usatysfakcjonowany klient.

  Gregor (opinia z Google)

  Po przesłaniu kosztorysu uzyskałem dodatkową dopłatę do odszkodowania. Miła i fachowa obsługa. Polecam wszystkim.

  Marcin (opinia z Google)

  Przykłady dopłat do zaniżonego odszkodowania

  W czerwcu 2019 r. nasz Klient został poszkodowany w wyniku wypadku drogowego. Przedstawiamy poniżej niektóre z elementów pojazdu, gdzie wycena ubezpieczyciela była szczególnie zaniżona:

  – Błotnik przedni prawy: cena podana przez towarzystwo ubezpieczeniowe 112,4zł, według naszej wyceny 1650zł

  – Drzwi przednie prawe – cena podana przez towarzystwo ubezpieczeniowe 2047,5 zł, nasza wycena 2730 zł.

  – Drzwi tylne prawe cena podana przez towarzystwo ubezpieczeniowe 2107,5 zł, nasza wycena 2810 zł

  – Potrącenie na materiale lakierniczym 33 procent.

  Klient zgłosił się do nas twierdząc, że jego zdaniem wycena zaproponowana przez towarzystwo została zaniżona.
  Po przeprowadzonych oględzinach pojazdu, wypłacone zostało 12 457zł, dopłata jaką zaoferowaliśmy Klientowi
  to 5100zł.
  W styczniu 2020r. nasz Klient uległ wypadkowi nie ze swojej winy. Przedstawiamy poniżej niektóre z elementów pojazdu, gdzie wycena ubezpieczyciela była szczególnie zaniżona:

  – Zderzak przedni cena: cena podana przez towarzystwo ubezpieczeniowe 1380 zł, według naszej wyceny 1840 zł

  – Reflektor: cena podana przez towarzystwo ubezpieczeniowe 1462,5zł, według naszej wyceny 1950 zł

  – Błotnik przedni lewy: cena podana przez towarzystwo ubezpieczeniowe 990 zł, według naszej wyceny 1320 zł

  – Drzwi przednie lewe: cena podana przez towarzystwo ubezpieczeniowe 1927,5 zł, według naszej wyceny 2570 zł

  – Felga przednia lewa: cena podana przez towarzystwo ubezpieczeniowe 832,5 zł, nasza wycena to 1110 zł

  – Stawka za robociznę: cena podana przez towarzystwo ubezpieczeniowe 49 zł, nasza wycena to 100zł

  Po otrzymaniu decyzji od ubezpieczyciela Klient zgłosił się do nas twierdząc, że jego zdaniem wycena zaproponowana została zaniżona. Po przeprowadzonych oględzinach pojazdu, wypłacone zostało 14 950 zł, dopłata jaką zaoferowaliśmy Klientowi to 4000 zł.

  Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Polskie Centrum Wypłat Odszkodowań Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leonarda 7, 25-311 Kielce. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności.