Dopłaty do OC po kolizji - KWO
797 971 083
facebook

Dopłaty do OC po kolizji

Skorzystaj z oferty

Miałeś wypadek? Uważasz, że Towarzystwo Ubezpieczeniowe wypłaciło mniej, niż Ci się należy? Nadal możesz ubiegać się o dopłatę do OC po kolizji! Sprawdź, jak to zrobić szybko i skutecznie!

 1. Dopłaty do OC po kolizji – Kto może się ubiegać?  

Każdy poszkodowany, który otrzymał zaniżony kosztorys od ubezpieczyciela sprawcy, może ubiegać się o dopłaty do OC po kolizji, jeśli:

• nie upłynęły 3 lata od wydania decyzji zakładu ubezpieczeń

• kalkulacja naprawy została zaniżona (kosztorys)

• ugoda z zakładem ubezpieczeń nie została zawarta

• niezależnie, czy pojazd został już sprzedany lub nie został naprawiony

• kiedy szkoda jest częściowa lub całkowita

 1. Ile wynoszą dopłaty do OC po kolizji?

Wysokość naszej dopłaty do OC po kolizji, jest zależna od tego, jak bardzo zaniżył ją zakład ubezpieczeń sprawcy. Każdy przypadek jest indywidualny, a podstawą do przeprowadzenia weryfikacji jest kosztorys. Wielokrotnie nasze dopłaty do OC po kolizji są wyższe od wynagrodzeń strat przyznawanych przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe. Jednak każda sytuacja jest inna i wymaga fachowej analizy rzeczoznawcy samochodowego.

 1. Kluczowe pozycje w kosztorysie – na co zwrócić uwagę?

Analizując kosztorys, Twoją uwagę powinny przyciągnąć pozycje, takie jak: rodzaj zastosowanych części, wartość samochodu, kwestie związane z zasadnością naprawy części. Zaniżanie wycen szkód likwidacyjnych w ramach OC jest w Polsce nagminne od wielu lat. A wszystko to za sprawą chwytów stosowanych przez rzeczoznawców, dopłaty do OC po kolizji ofertowane przez naszą kancelarię są skutecznym rozwiązaniem na tego typu problemy.

 1. Stosowanie części zamiennych, chwytem Towarzystw Ubezpieczeniowych

To czego na pewno nie powinieneś znaleźć w naszym kosztorysie, to części zamienne. Warto wiedzieć, że zgodnie z wyrokiem Sądu Najwyższego, jeśli w danym pojeździe przed wypadkiem lub kolizją znajdowały się oryginalne części, to naprawa również musi być wykonana przy ich użyciu.

Wycena naprawy często obejmuje części nieoryginalne. To części nieoznaczone symbolem Q, bez logotypu producenta pojazdu, ale za to pochodzących od jego dostawcy. Nieoryginalne części w kosztorysie, są podstawą do otrzymania dopłaty do OC po kolizji.

 1. Co zrobić, by wyegzekwować jak najwyższe dopłaty do OC po kolizji

Jeżeli chcesz, aby Twoja dopłata do OC po kolizji była jak najwyższa – Wypełniaj krótki formularz (znajdziesz go po prawej stronie), dzięki czemu dasz nam możliwość skontaktowania się z Tobą i udzielenia wszelkich istotnych informacji. Pamiętaj, że weryfikacja kosztorysu jest bezpłatna i niezobowiązującą! Możemy sprawdzić, czy należy Ci się dopłata do OC po kolizji, jeśli tak, wtedy już sam zdecydujesz czy chcesz podjąć dalsze kroki i otrzymać ekspresowy przelew na konto.

 1. Dlaczego warto skorzystać z naszych usług i otrzymać dopłaty do OC po kolizji?

Otrzymałeś odszkodowanie i już wiesz, że kwota może zapewnić jedynie naprawę najtańszymi zamiennikami? Mimo to, zdajesz sobie sprawę, że walka z ubezpieczalnią może ciągnąć się latami, a to wiąże się z kosztami i czasem, którego ty nie chciałbyś tracić? Zgłoś się do nas! Załatwimy to za Ciebie. Pokażemy Ci, dlaczego warto odsprzedać nam szkodę!

 1. Bezpłatna weryfikacja kosztorysu

Weryfikacja kosztorysu jest bezpłatna i niezobowiązująca.
A odpowiedź możesz uzyskać już w 24h! Statystyki pokazują, że prawie wszystkie kosztorysy są zaniżone, co daje Ci ogromne szanse na otrzymanie dopłaty do OC po kolizji.

 • Pieniądze na twoim koncie w 24h!

Dzięki niezwłocznemu działaniu naszych ekspertów oferujemy ekspresowe dopłaty do OC po kolizji  – przelew może trafić na Twoje konto już w 24h! Oznacza to, że otrzymasz dodatkowe pieniądze, które możesz wydać na naprawę swojego pojazdu lub inne cele.

 • Brak ryzyka!

Jeśli zdecydujesz się na opcję dopłaty do OC po kolizji, nie wiąże Cię to z żadnymi kosztami! Weryfikacja kosztorysu  jest zupełnie darmowa. Jeśli jednak zdecydujesz się na batalię z ubezpieczalnią na własną rękę, wówczas musisz liczyć się z podjęciem kroków generujących koszty, takich jak opłata rzeczoznawcy, czy koszty sądowe.

Czytaj również

Odzyskiwanie Odszkodowań

ODZYSKIWANIE ODSZKODOWAŃ Odzyskiwanie odszkodowań to nic innego jak dochodzenie swoich praw, a przede wszystkim należnych pieniędzy. Nasza kancelaria od lat zajmuje się sprawami takimi jak odzyskiwanie odszkodowań. Kto ma możliwość na odzyskiwanie odszkodowań? Przeczytaj artykuł, by dowiedzieć się czy należysz do tej grupy! ODZYSKIWANIE ODSZKODOWAŃ – KTO MOŻE LICZYĆ NA POMOC? Odzyskiwanie odszkodowań to nie łatwa sztuka. Dlatego najlepszą opcją, jest powierzenie […]

Czytaj więcej

Szkoda Komunikacyjna

SZKODA KOMUNIKACYJNA Czym jest szkoda komunikacyjna? I Czym szkoda komunikacyjna różni się od wypadku? Jak, komu i w jakim czasie szkoda komunikacyjna powinna zostać zgłoszona? Przeczytaj aby dowiedzieć się co należy zrobić. Czym jest szkoda komunikacyjna? Szkoda komunikacyjna, to taka, która powstała w rezultacie kolizji bądź wypadku drogowego. Możemy mówić, że wystąpiła szkoda komunikacyjna, gdy nie ma ofiar w ludziach.  Co jest […]

Czytaj więcej

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wypełnij formularz

  Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat oferowanych usług zaznacz poniższe zgody:

  Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Polskie Centrum Wypłat Odszkodowań Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leonarda 7, 25-311 Kielce. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności.