Ile masz czasu na odzyskanie pieniędzy z opłaty likwidacyjnej z polisolokaty? - KWO
797 971 083
facebook

Ile masz czasu na odzyskanie pieniędzy z opłaty likwidacyjnej z polisolokaty?

Skorzystaj z oferty

A Ty – również jesteś jedną z tych osób, które straciły, decydując się na inwestycje w polisolokatęNie jesteś sam – miliony Polaków dało się tak oszukać. Inwestycja w polisolokaty okazała się pułapką. Jednak – dzięki regulacjom prawnym – jesteśmy w stanie odzyskać opłatę likwidacyjną. 

Kiedy sprawa się przedawnia? 

przypadku polisolokat – okres przedawnienia wynosi 10 lat. Tyle czasu maksymalnie może upłynąć od decyzji o zerwaniu umowy. Co za tym idzie – jeśli ktoś rozwiązał zobowiązanie do płacenia składek nawet 9 lat temu – nadal może ubiegać się o zwrot opłaty likwidacyjnej. A ta naprawdę w wielu przypadkach nie jest mała. Jak wynika z analiz rynku – większość towarzystw ubezpieczeniowych pobierała nawet 100 procent środków, jeśli klient zerwał umowę w pierwszym roku. Konsekwencją takiej decyzji była utrata wszystkich zainwestowanych środków. Jeśli czas, w którym obowiązywała mijał – to analogicznie, w kolejnych latach pobierana opłata likwidacyjna malała procentowo. Co ważne – klienci bardzo często nie byli świadomi, że takie następstwa będzie niosło przedwczesne rozwiązanie umowy. Opłata likwidacyjna, którą możesz odzyskać – może wynosić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych, o czym świadczą wygrane przez nas sprawy z towarzystwami ubezpieczeniowymi. 

Czytaj również

Jak zamknąć polisolokatę?

Masz polisolokatę i boisz się ją zamknąć? Wiemy, że część z Was chciałoby rozwiązać umowę, ale obawia się konsekwencji i utraty pieniędzy! Zaufaj nam – przeprowadzimy Cię przez cały proces zamknięcia polisolokaty. Chciałbyś zamknąć swoją polisolokatę i – najważniejsze -odzyskać zwrot opłaty likwidacyjnej?  Jak przebiega rezygnacja?  Rezygnacja z polisolokaty nie jest skomplikowana i nie wymaga eksperckiej wiedzy. Musisz jedynie złożyć pisemną dyspozycję całkowitego wykupu polisy. Wtedy – na pewno […]

Czytaj więcej

Ile tracili na polisolokatach klienci?

Polisolokaty to produkty, które chętnie były wybierane przez klientów jako alternatywa lokaty. W Polsce szacuje się, że ponad 5 milionów Polaków zawarło umowę z towarzystwami ubezpieczeniowymi w ramach polisolokat.   Inwestycja – czy opłacalna?  Klienci nie decydowali o tym, jak są inwestowane ich środki. Robiło to za nich towarzystwo ubezpieczeniowe. Część pieniędzy ze składki szła na ubezpieczenie, część […]

Czytaj więcej

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wypełnij formularz

    Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat oferowanych usług zaznacz poniższe zgody:

    Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Polskie Centrum Wypłat Odszkodowań Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leonarda 7, 25-311 Kielce. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności.