Jak zamknąć polisolokatę? - KWO
797 971 083
facebook

Jak zamknąć polisolokatę?

Skorzystaj z oferty

Masz polisolokatę i boisz się ją zamknąć? Wiemy, że część z Was chciałoby rozwiązać umowę, ale obawia się konsekwencji i utraty pieniędzy! Zaufaj nam – przeprowadzimy Cię przez cały proces zamknięcia polisolokatyChciałbyś zamknąć swoją polisolokatę i – najważniejsze -odzyskać zwrot opłaty likwidacyjnej? 

Jak przebiega rezygnacja? 

Rezygnacja z polisolokaty nie jest skomplikowana i nie wymaga eksperckiej wiedzy. Musisz jedynie złożyć pisemną dyspozycję całkowitego wykupu polisy. Wtedy – na pewno skontaktuje się z Tobą ubezpieczyciel. Po zatwierdzenie wniosku rozpoczyna się proces likwidacji polisolokaty, wyliczenia wartości wykupu i to na tym etapie pobierana jest opłata likwidacyjna. Po tej części – dostajesz ostateczne rozliczenie rachunku. To dokument, który jest bardzo przy ubieganiu się o zwrot opłaty likwidacyjnej. Ta opłata należy Ci się, natomiast towarzystwa dobrowolnie jej nie zwracają. I tu pojawiają się komplikacje. Niestety, bez specjalistycznej wiedzy oraz doświadczenia – dochodzenie roszczeń będzie nie tylko czasochłonne i problematyczne, ale i nieskuteczne. Do odzyskania 100% wartości polisy – należy udowodnić w sądzie, że umowa zawiera niedozwolone klauzule. Co dla laika będzie naprawdę trudne. Dzięki naszej wiedzy możesz zyskać nie tylko czas i energię, ale również – masz gwarancję, że odzyskasz swoje pieniądze. Takich spraw prowadzimy tysiące, a nasze doświadczenia pozwala nam sprawnie je zamykać i pomagać klientom w dochodzeniu roszczeń. 

Czytaj również

Ile tracili na polisolokatach klienci?

Polisolokaty to produkty, które chętnie były wybierane przez klientów jako alternatywa lokaty. W Polsce szacuje się, że ponad 5 milionów Polaków zawarło umowę z towarzystwami ubezpieczeniowymi w ramach polisolokat.   Inwestycja – czy opłacalna?  Klienci nie decydowali o tym, jak są inwestowane ich środki. Robiło to za nich towarzystwo ubezpieczeniowe. Część pieniędzy ze składki szła na ubezpieczenie, część […]

Czytaj więcej

Dlaczego polisolokaty były tak popularne?

Popularność tych produktów ma podłoże ekonomiczne – ludzie chcieli na tych produktach zyskać. Polisolokaty wydawały się być produktem, dzięki któremu w sposób wygodny można było jednocześnie oszczędzać i inwestować. Każdy, kto miał odłożone jakieś środki – chciał je pomnożyć, a te produkty dawały – przynajmniej w teorii – taką możliwość. Umowy dotyczące polisolokat były chętnie zawierane przez klientów, ponieważ […]

Czytaj więcej

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wypełnij formularz

    Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat oferowanych usług zaznacz poniższe zgody:

    Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Polskie Centrum Wypłat Odszkodowań Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leonarda 7, 25-311 Kielce. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności.