KOLEJNA DOPŁATA DO ODSZKODOWANIA OC! - KWO
797 971 083
facebook

KOLEJNA DOPŁATA DO ODSZKODOWANIA OC!

 

Z dumą dzielimy się z Wami kolejną sprawą zakończoną powodzeniem. Po raz kolejny odzyskaliśmy pieniądze dla naszego klienta!
Zgłosił się do nas właściciel auta marki AUDI A6 rocznik 2010. który otrzymał, jego zdaniem, zbyt niskie odszkodowanie OC.
Uszkodzone zostały:
Drzwi przednie prawe, cena którą zaproponowało TU to 2145,74 zł, natomiast nasza cena wyniosła 2860,98 zł.
Drzwi tylne prawe, cena którą zaproponowało TU to  2267,69 zł, natomiast nasza cena wyniosła 3023,58 zł.
Ceny części zostały znacznie zaniżone, a także wysokość stawki za roboczogodzinę którą zaproponowało TU to 55 zł. Dla porównania nasza stawka to 110zł!
Klient uzyskał decyzje z TU o wypłacie odszkodowania w wysokości 8596,33 zł. Nasz rzeczoznawca BEZPŁATNIE przeanalizował sprawę, po czym uznał, że odszkodowanie zostało zaniżone.
Dopłaciliśmy dodatkowe 2700,00 zł.
————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

Zakres działania KWO to przede wszystkim kompleksowa pomoc. Poszkodowanym w procesie likwidacji szkód, uzyskiwania należnego odszkodowania, obsługi prawnej i technicznej oraz wiele dodatkowych form profesjonalnej pomocy. Nasza misja to kompleksowa obsługa i wsparcie naszych Klientów w procesie odzyskiwania odszkodowania powypadkowego w dobie nieuczciwych działań towarzystw ubezpieczeniowych. Zespół KWO tworzą specjaliści adwokaci i radcy prawni specjalizujący się w prawie ubezpieczeniowym, biegli sądowi, oraz sieć agentów odszkodowawczych i podmiotów współpracujących. Stabilna, rzetelna firma jaką jest Kancelaria Wypłat Odszkodowań (KWO) oparta jest na dynamice i stałym rozwoju. Staliśmy się liderem rynku odszkodowawczego dzięki ogromnemu zaufaniu jakim obdarzyli nas klienci oraz firmy współpracujące.

Czytaj również

DOPŁATA DO SZKODY OC – ODZYSKALIŚMY 5100ZŁ!

Z wielką satysfakcją informujemy, iż za nami kolejna DOPŁATA DO SZKODY OC. W ciągu kilku dni odzyskaliśmy pieniądze dla naszego klienta! Zgłosił się do nas właściciel auta marki Volkswagen Passat rocznik 2013 który otrzymał, jego zdaniem, zbyt niskie odszkodowanie OC Klient uzyskał decyzje z towarzystwa ubezpieczeniowego o wypłacie odszkodowania w wysokości 4293,32zł. Nasz rzeczoznawca BEZPŁATNIE […]

Czytaj więcej

ODZYSKALIŚMY 4700 ZŁ DLA NASZEGO KLIENTA

Kolejna dopłata do odszkodowania OC! Z wielką satysfakcją dzielimy się z Wami kolejną sprawą zakończoną powodzeniem. Zgłosił się do nas właściciel auta marki Volkswagen PASSAT rocznik 2010r. Który otrzymał, jego zdaniem, zbyt niskie odszkodowanie OC. Klient uzyskał decyzje z TU o wypłacie odszkodowania w wysokości 7753,11 zł. Natomiast nasz rzeczoznawca BEZPŁATNIE przeanalizował sprawę, po czym […]

Czytaj więcej

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wypełnij formularz


    Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Polskie Centrum Wypłat Odszkodowań Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leonarda 7, 25-311 Kielce. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności.