„Łowcy Dusz” - KWO
797 971 083
facebook

„Łowcy Dusz”

Skorzystaj z oferty

Na rynku z dnia na dzień przybywa ilość kancelarii prawnych, które specjalizują się w branży odszkodowań. Większość z nich została stworzona po to, by pomagać osobą poszkodowanym w uzyskaniu pełnej kwoty odszkodowania czy zadośćuczynienia od towarzystwa ubezpieczeniowego. Pisze większość, bo niestety wśród tych, którzy rzetelnie i starannie wypełniają swoje obowiązki w stosunku do klienta znajdziemy również takie dla których każdy pokrzywdzony staje się potencjalnym łupem. Kancelarie te żyją z prowizji od odszkodowań, a co za tym idzie kondycja ich biznesu zależy od skuteczności działań i to w dosłownym tego słowa znaczeniu. Często po prostu pozyskują swoich klientów w nieetyczny sposób.

Od lat opisywane są praktyki agentów działających na rzecz tychże kancelarii czy to w prasie czy w internecie. Osoby te szukają ofiar wypadków w szpitalach czy w domach pogrzebowych, często mają swoich informatorów w pogotowiu czy policji. To wszystko skutkuje tym, że są na bieżąco z informacjami odnośnie wypadków i spokojnie mogą namierzyć swojego potencjalnego klienta. Robią wszystko by nakłonić do podpisania umów. Nie ważne czy poszkodowany nadal jest w szoku powypadkowym. Często posuwają się do tego, że nękają bliskich ofiar na cmentarzach. To niestety właśnie im kancelarie zawdzięczają swój medialny pseudonim – „łowcy dusz” czy „łowcy skór”.

Dzisiejsze społeczeństwo ma małe doświadczenie z takimi firmami i niestety kiedy usłyszy coś negatywnego o jednej z kancelarii odszkodowawczych to uważa, że inne w ten sam sposób podchodzą do klienta, dlatego automatycznie obawia się takiej współpracy. Nie powinno mierzyć się wszystkich taką samą miarą.

Musimy pamiętać, że przy wyborze kancelarii, która ma nam pomóc uzyskać odszkodowanie czy zadośćuczynienia powinniśmy skrupulatnie sprawdzić ich skuteczność i wiarygodność, a przede wszystkim zapoznać się z opiniami innych. Z pewnością nie powinniśmy takich decyzji podejmować pod wpływem emocji, bo w przyszłości może to mieć bardzo poważne skutki.

Warto oglądnąć również krótki materiał odnośnie „Łowców Odszkodowań” jakie przygotowało TVN 24.

Czytaj również

Odzyskiwanie Odszkodowań

ODZYSKIWANIE ODSZKODOWAŃ Odzyskiwanie odszkodowań to nic innego jak dochodzenie swoich praw, a przede wszystkim należnych pieniędzy. Nasza kancelaria od lat zajmuje się sprawami takimi jak odzyskiwanie odszkodowań. Kto ma możliwość na odzyskiwanie odszkodowań? Przeczytaj artykuł, by dowiedzieć się czy należysz do tej grupy! ODZYSKIWANIE ODSZKODOWAŃ – KTO MOŻE LICZYĆ NA POMOC? Odzyskiwanie odszkodowań to nie łatwa sztuka. Dlatego najlepszą opcją, jest powierzenie […]

Czytaj więcej

Szkoda Komunikacyjna

SZKODA KOMUNIKACYJNA Czym jest szkoda komunikacyjna? I Czym szkoda komunikacyjna różni się od wypadku? Jak, komu i w jakim czasie szkoda komunikacyjna powinna zostać zgłoszona? Przeczytaj aby dowiedzieć się co należy zrobić. Czym jest szkoda komunikacyjna? Szkoda komunikacyjna, to taka, która powstała w rezultacie kolizji bądź wypadku drogowego. Możemy mówić, że wystąpiła szkoda komunikacyjna, gdy nie ma ofiar w ludziach.  Co jest […]

Czytaj więcej

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wypełnij formularz

    Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat oferowanych usług zaznacz poniższe zgody:

    Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Polskie Centrum Wypłat Odszkodowań Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leonarda 7, 25-311 Kielce. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności.