Największy wróg ubezpieczycieli – kancelarie prawne, dzięki którym uzyskasz większe odszkodowanie - KWO
797 971 083
facebook

Największy wróg ubezpieczycieli – kancelarie prawne, dzięki którym uzyskasz większe odszkodowanie

Skorzystaj z oferty

Towarzystwa ubezpieczeniowe mają bardzo duży powód do obaw. Na rynku pojawiły się wyspecjalizowane pod kontem odszkodowań kancelarie prawne, które z pełnym zaangażowaniem uzyskują swoim klientom zadośćuczynienie czy odszkodowanie w pełnej wysokości.

Istotnym faktem jest to, że kancelarie te żyją z prowizji od odszkodowań, a co za tym idzie kondycja ich biznesu zależy od skuteczności działań. Skuteczność w prowadzeniu spraw mają dość dużą bo sięgającą aż 80%.

Komu mogą pomagać?

Głównym celem ich działań jest pomoc osobą poszkodowanym, co większość z nich czyni z największą starannością i rzetelnością. Oferta każdej kancelarii jest bogata i bardzo atrakcyjna. Pomagać mogą każdemu poszkodowanemu. Począwszy od osób starających się o zadośćuczynienie za śmierć bliskich przez zmagających się z uszkodzeniami ciała po tych, którzy doznali szkód majątkowych. W dodatku mogą zajmować się sprawami, które rozegrały się wiele lat wstecz – okres zadośćuczynienia za śmierć osoby bliskiej wydłużył się z 10 do 20 lat. To wszystko powoduje, że co raz to więcej kancelarii przybywa na rynku, ale też silnie uderzają w działalność towarzystw ubezpieczeniowych.

 

Czytaj również

DOPŁATA DO SZKODY OC – ODZYSKALIŚMY 5100ZŁ!

Z wielką satysfakcją informujemy, iż za nami kolejna DOPŁATA DO SZKODY OC. W ciągu kilku dni odzyskaliśmy pieniądze dla naszego klienta! Zgłosił się do nas właściciel auta marki Volkswagen Passat rocznik 2013 który otrzymał, jego zdaniem, zbyt niskie odszkodowanie OC Klient uzyskał decyzje z towarzystwa ubezpieczeniowego o wypłacie odszkodowania w wysokości 4293,32zł. Nasz rzeczoznawca BEZPŁATNIE […]

Czytaj więcej

ODZYSKALIŚMY 4700 ZŁ DLA NASZEGO KLIENTA

Kolejna dopłata do odszkodowania OC! Z wielką satysfakcją dzielimy się z Wami kolejną sprawą zakończoną powodzeniem. Zgłosił się do nas właściciel auta marki Volkswagen PASSAT rocznik 2010r. Który otrzymał, jego zdaniem, zbyt niskie odszkodowanie OC. Klient uzyskał decyzje z TU o wypłacie odszkodowania w wysokości 7753,11 zł. Natomiast nasz rzeczoznawca BEZPŁATNIE przeanalizował sprawę, po czym […]

Czytaj więcej

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wypełnij formularz

    Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat oferowanych usług zaznacz poniższe zgody:

    Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Polskie Centrum Wypłat Odszkodowań Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leonarda 7, 25-311 Kielce. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności.