Największy wróg ubezpieczycieli – kancelarie prawne, dzięki którym uzyskasz większe odszkodowanie - KWO
797 971 083
facebook

Największy wróg ubezpieczycieli – kancelarie prawne, dzięki którym uzyskasz większe odszkodowanie

Skorzystaj z oferty

Towarzystwa ubezpieczeniowe mają bardzo duży powód do obaw. Na rynku pojawiły się wyspecjalizowane pod kontem odszkodowań kancelarie prawne, które z pełnym zaangażowaniem uzyskują swoim klientom zadośćuczynienie czy odszkodowanie w pełnej wysokości.

Istotnym faktem jest to, że kancelarie te żyją z prowizji od odszkodowań, a co za tym idzie kondycja ich biznesu zależy od skuteczności działań. Skuteczność w prowadzeniu spraw mają dość dużą bo sięgającą aż 80%.

Komu mogą pomagać?

Głównym celem ich działań jest pomoc osobą poszkodowanym, co większość z nich czyni z największą starannością i rzetelnością. Oferta każdej kancelarii jest bogata i bardzo atrakcyjna. Pomagać mogą każdemu poszkodowanemu. Począwszy od osób starających się o zadośćuczynienie za śmierć bliskich przez zmagających się z uszkodzeniami ciała po tych, którzy doznali szkód majątkowych. W dodatku mogą zajmować się sprawami, które rozegrały się wiele lat wstecz – okres zadośćuczynienia za śmierć osoby bliskiej wydłużył się z 10 do 20 lat. To wszystko powoduje, że co raz to więcej kancelarii przybywa na rynku, ale też silnie uderzają w działalność towarzystw ubezpieczeniowych.

 

Czytaj również

Odzyskiwanie Odszkodowań

ODZYSKIWANIE ODSZKODOWAŃ Odzyskiwanie odszkodowań to nic innego jak dochodzenie swoich praw, a przede wszystkim należnych pieniędzy. Nasza kancelaria od lat zajmuje się sprawami takimi jak odzyskiwanie odszkodowań. Kto ma możliwość na odzyskiwanie odszkodowań? Przeczytaj artykuł, by dowiedzieć się czy należysz do tej grupy! ODZYSKIWANIE ODSZKODOWAŃ – KTO MOŻE LICZYĆ NA POMOC? Odzyskiwanie odszkodowań to nie łatwa sztuka. Dlatego najlepszą opcją, jest powierzenie […]

Czytaj więcej

Szkoda Komunikacyjna

SZKODA KOMUNIKACYJNA Czym jest szkoda komunikacyjna? I Czym szkoda komunikacyjna różni się od wypadku? Jak, komu i w jakim czasie szkoda komunikacyjna powinna zostać zgłoszona? Przeczytaj aby dowiedzieć się co należy zrobić. Czym jest szkoda komunikacyjna? Szkoda komunikacyjna, to taka, która powstała w rezultacie kolizji bądź wypadku drogowego. Możemy mówić, że wystąpiła szkoda komunikacyjna, gdy nie ma ofiar w ludziach.  Co jest […]

Czytaj więcej

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wypełnij formularz

    Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat oferowanych usług zaznacz poniższe zgody:

    Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Polskie Centrum Wypłat Odszkodowań Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leonarda 7, 25-311 Kielce. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności.