O nas - KWO
797 971 083
facebook

O nas

Zajmujemy wiodącą pozycję
wśród kancelarii odszkodowawczych

Skontaktuj się

Jesteśmy największą kancelarią w Polsce specjalizującą się dziedzinie dochodzenia roszczeń ubezpieczeniowych. Zajmujemy się dopłatami do odszkodowań komunikacyjnych oraz odzyskiwaniem opłat likwidacyjnych z polisolokat. Reprezentujemy poszkodowanych w kontaktach z towarzystwami ubezpieczeniowymi lub podmiotami odpowiedzialnymi za wypłatę odszkodowań. Na przestrzeni naszej działalności pomogliśmy tysiącom klientów uzyskać nieuczciwie potrącone przez towarzystwa ubezpieczeniowe środki. Staliśmy się liderem rynku odszkodowawczego dzięki ogromnemu zaufaniu jakim obdarzyli nas klienci oraz firmy współpracujące. Nasz zespół to adwokaci i radcy prawni specjalizujący się w prawie ubezpieczeniowym, biegli sądowi, oraz sieć agentów odszkodowawczych i podmiotów współpracujących.

Nasze idee

Nasza misja to kompleksowa obsługa i wsparcie naszych Klientów
w procesie odzyskiwania odszkodowania powypadkowego w dobie nieuczciwaych działań towarzystw ubezpieczeniowych.

Naszą wizją jest niesienie pomocy osobom znajdującym się w trudnych sytuacjach życiowych, które nie mają świadomości wsparcia, jakie gwarantuje im polskie prawo.

Nasze wartości to:
indywidualne podejście – rozpatrujemy każdą sprawę osobno.
uczciwość – nie pobieramy żadnych opłat przed rozpoczęciem współpracy.
profesjonalizm – zapewniamy konsultację prawną i pomoc na każdym etapie postępowania.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wypełnij formularz

  Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat oferowanych usług zaznacz poniższe zgody:

  Czynniki sukcesu

  Wysoka efektywność
  w procesie
  dochodzenia
  roszczeń

  Czołowa pozycja
  w branży skupu
  Praw do
  Odszkodowań

  Korzystne regulacje
  prawne w zakresie
  roszczeń

  Doświadczony
  i kompetentny
  zespół

  Szczerze polecam tą kancelarię. Sama skontaktowałam się z polecenia znajomego, który otrzymał od nich najwyższą propozycję dopłaty. Właściwi ludzie na właściwym miejscu. Bardzo miła obsługa, bezproblemowy kontakt, no i pieniążki szybko na koncie. Można bezpłatnie sprawdzić czy dopłata się należy więc zawsze warto próbować.

  Aleksandra (opinia z Google)

  Szczerze polecam tą kancelarię. Sama skontaktowałam się z polecenia znajomego, który otrzymał od nich najwyższą propozycję dopłaty. Właściwi ludzie na właściwym miejscu. Bardzo miła obsługa, bezproblemowy kontakt, no i pieniążki szybko na koncie. Można bezpłatnie sprawdzić czy dopłata się należy więc zawsze warto próbować.

  Jarek (opinia z Google)

  Nie spodziewałam się że moje odszkodowanie było aż tak zaniżone! Bardzo miła obsługa klienta. Polecam KWO w szczególności panią Dorotę!

  Karolina (opinia z Google)

  Chciałem serdecznie podziękować firmie KWO za poprowadzenie mojej sprawy od początku do końca, ubezpieczyciel zaniżył moje odszkodowanie, dzięki ekspertom z Polskiego Centrum Wypłat Odszkodowań dostałem dwa razy wyższą kwotę.

  Pixelis (opinia z Google)

  Pieniążki na koncie miałem niecałe 2 doby później. Obsługiwała mnie Pani Izabela Bryła. Pełna profeska, świetny kontakt i dbałość o klienta. Dla firmy za miłe zaskoczenie 5 gwiazdek, dla Pani Izabeli 5 gwiazdek z plusem. Polecam. Usatysfakcjonowany klient.

  Gregor (opinia z Google)

  Po przesłaniu kosztorysu uzyskałem dodatkową dopłatę do odszkodowania. Miła i fachowa obsługa. Polecam wszystkim.

  Marcin (opinia z Google)

  Nasza historia

  1. Pierwsze transakcje

   Short text

  2. Powstanie Kancelarii Wypłat Odszkodowań

   Short text

  3. Jako pierwsi w Polsce zaczęliśmy skupować roszczenia z polisolokat

   Short text

  4. Osiągnięcie pozycji lidera w branży odszkodowań komunikacyjnych

   Short text

  5. Osiągnięcie pułapu 5000 wygranych spraw dot. polisolokat

   Short text

  Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Polskie Centrum Wypłat Odszkodowań Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leonarda 7, 25-311 Kielce. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności.