Odkup odszkodowania OC - KWO
797 971 083
facebook

Odkup odszkodowania OC

Towarzystwo zaproponowało Ci zbyt niskie odszkodowanie za powstałą na pojeździe szkodę? Masz trzy możliwe drogi walki o uczciwe odszkodowanie. Możesz odwołać się od decyzji TU lub skierować sprawę na drogę sądową. Istnieje jednak dużo prostszy sposoby na otrzymanie należnej kwoty decydując się na odkup szkody OC.

W przypadku odwołania do TU Ubezpieczyciel ma obowiązek rozpatrzyć Twoją reklamację – jednak w większości wydają oni są decyzje odmowne. Bywa też tak, że Ubezpieczyciel nieznacznie podwyższa kwotę dopłaty dążąc do zawarcia ugody z Klientem. W większości są to jednak kwoty, które nie są wystarczające na pokrycie kosztów naprawy auta i opłacenia pracy warsztatu. Takie działanie stanowi jedynie formę zagrywki psychologicznej.

Ugoda z TU a odkup odszkodowania OC

Jeżeli zgłosiłeś reklamacje odszkodowania do TU, a Ubezpieczyciel zgodził się nieznacznie podwyższyć cenę dopłaty – nie jest to zawsze korzystne rozwiązanie. Ubezpieczyciele celowo stosują takie praktyki, mają nadzieje, że klient zgodzi się na proponowaną kwotę, a to zamknie sprawę. Podpisując ugodę z TU zamykasz sobie możliwość walki o uczciwą wycenę kosztorysu i możliwość odkupu odszkodowania OC. Dlaczego? Kancelarie odszkodowawcze nie będą mogły odkupić zaniżonej szkody, nie będziesz też miał możliwości wystąpienia na drogę sądową. Podpisanie ugody oznaczenia przyznanie racji Ubezpieczycielowi i zgodę na zaproponowane przez niego warunki odszkodowania.

Odkup odszkodowania a walka o dopłatę do odszkodowania w sądzie

W momencie kiedy Ubezpieczyciel odmawia nam wypłaty stosownego odszkodowania mamy możliwość udania się do sądu bądź też skorzystania z odkupu odszkodowania OC. To pierwsze wiąże się jednak z możliwością utraty sporej sumy pieniędzy, ale także czasu i nerwów. Niemniej jednak bardzo mały odsetek kierowców decyduje się na ten krok. Mają oni świadomość tego, że szansę na wygraną nie są wielkie.

Towarzystwa Ubezpieczeniowe dysponują pokaźnym zapleczem prawnym, posiadają doświadczonych rzeczoznawców – którzy są biegli w dziedzinie odkupu szkody OC. Już sam fakt merytorycznej i prawnej przewagi Ubezpieczyciela może zniechęcić Poszkodowanego. Dlatego też nierzadko sądy odrzucają powództwa zanim jeszcze dojdzie do rozprawy.

Co więcej, nawet jeśli sąd przyzna Poszkodowanemu rację Ubezpieczyciel będzie zwlekał z wykonaniem wyroku. Dlaczego tak się dzieje? Według polskiego prawa wyroki SN nie są wiążące dla sądów powszechnych. Te ostatnie mają możliwość samodzielnie dochodzić, czy wypłacona kwota odszkodowania jest zbyt niska.

Mając na uwadze powyższe można uznać, że najlepszym o krokiem dla Poszkodowanego jest zdecydowanie się na odkup odszkodowania OC. Odkup odszkodowań oferowany jest przez prywatne firmy, tj. KWO, które wychodzą na przeciw Kierowcom i przejmują z ich barków problem związany ze zbyt niskim odszkodowaniem OC. Wybierając opcję odkupu szkody OC  nic nie ryzykujesz! Pozbywasz się problemu i zyskujesz dodatkowe pieniądze z odkupu odszkodowania.

Odkup odszkodowania to nasza specjalność

Nasza kancelaria ma 99% skuteczności w wywalczaniu dopłaty do odszkodowania. Dokładnie badamy czy wariant zastosowany przez ubezpieczyciela jest zgodny z zakupioną polisą.

Oferujemy odkup odszkodowania OC  oraz dopłata do odszkodowania. KWO to największa w Polsce kancelaria prawna zajmującą się odkupem szkód OC. Firmę tworzy zespół radców prawnych i adwokatów specjalizujących się w prawie ubezpieczeniowym. Należy Ci się dopłata do odszkodowania, Oferujemy pomoc w postaci odkupu szkody OC każdemu, kto w przeciągu ostatnich 3 lat miał stłuczkę bądź wypadek samochodowy. Wypłacamy pieniądze bezpośrednio klientowi po podpisaniu umowy. Dzięki naszemu doświadczeniu potrafimy w szybki sposób ocenić jak wysoka będzie kwota odkupu szkody OC należy się klientowi.

Odkup odszkodowania –  co zyskasz?

 


Ekspresowa pomoc
Odkup szkody OC to najkorzystniejszy sposób na otrzymanie dodatkowych pieniędzy bez utraty czasu i angażowania się w sprawę sądową. Dodatkowe pieniądze trafiają na Twoje konto nawet w 48h od momentu zgłoszenia. Średnio dopłacamy naszym klientom 3200zł.

 


Zero ryzyka
Odkup prawa do roszczenia pozwala uzyskać dodatkowe pieniądze od ręki, bez jakiegokolwiek ryzyka i bez ponoszenia kosztów związanych z kalkulacją kosztorysu czy obsługą sprawy. Wystarczy przekazać nam prawo do zaniżonej szkody OC, by zapomnieć o problemie i cieszyć się dodatkową gotówką.

 


Doświadczenie
Nasza kancelaria od lat zajmuje się dopłatami do zaniżonych szkód OC. Jesteśmy największą w Polsce firmą, która oferuje odkup szkód komunikacyjnych. Nasz zespół tworzą radcy prawni i adwokaci specjalizujący się w prawie ubezpieczeniowym. Posiadamy dodatkowo zespół wysoko wykwalifikowanych rzeczoznawców.

 


Wygodne rozwiązania
Przejmujemy prawo do odszkodowania OC z rąk poszkodowanego, dzięki czemu nasi Klienci mogą otrzymać przelew na konto zaledwie w ciągu kilku dni od podpisania umowy. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że potrafimy bezbłędnie ocenić czy ubezpieczyciel zaproponował za niskie odszkodowanie.

 


Wysoka jakość usług
Gwarancją jakości świadczonych przez nas usług jest lista referencyjna naszych klientów oraz ciągły rozwój naszych kompetencji. Pomogliśmy już tysiącom Klientów, a obecnie niemal połowa z nich trafia do nas z polecenia.

Odkup szkody OC ile mogę zyskać?

Nasz kancelaria do każdej sprawy odkupu odszkodowania podchodzi indywidualnie. Każdy Klient jest inny, każda zgłoszona szkoda OC także różni się od siebie. Jednak zawsze staramy się zaproponować Poszkodowanemu najlepszą możliwą stawkę odkupu odszkodowania. W zależności od potrąceń zastosowanych przez TU – jedni Klienci zyskują kilka tysięcy, a inni nawet kilkadziesiąt.

Poniżej prezentujemy przykładowe sprawy, w których kwoty odkupu szkody OC opiewały niemal na taką samą sumę jak odszkodowanie wypłacone przez Ubezpieczyciela.

AUDI A6, rok produkcji 2012.

W 2020 roku zgłosił się do nas Klient, którego auto uległo szkodzie w wyniku kolizji drogowej z winy innego kierowcy. W znacznym stopniu uszkodzeniu uległ m. in. błotnik przedni oraz maska silnika. Po analizie szkody Towarzystwo Ubezpieczeniowe wyceniło straty na kwotę 10 023,81 zł.

Nasza dopłata do odszkodowania OC

Poszkodowany uznał wycenę ubezpieczyciela za nieadekwatną do szkody. Próby odwołania się od wydanej decyzji nie przyniosły jednak żadnego skutku. Zdecydował się on więc podjąć kontakt z naszą kancelarią. Nasz rzeczoznawca po analizie kosztorysu uznał, że ubezpieczyciel zastosował ponad 9 krotnie niższe ceny części oraz o ponad połowę obniżył kwotę robocizny. Zaproponowaliśmy klientowi kwotę dopłaty w wysokości 8 500 zł.

Volkswagen Tiguan, rok produkcji 2008

Zgłosił się do nas właściciel pojazdu marki Volkswagen który otrzymał, jego zdaniem, zbyt niską ofertę kosztorysową. Uszkodzeniu w pojeździe uległ przedni zderzak oraz chłodnica. Po zgłoszeniu szkody do Ubezpieczyciela Klient uzyskał od Nas dopłatę do odszkodowania w wysokości 9 878,78 zł.

Nasza dopłata do odszkodowania OC

Po przesłaniu kosztorysu do naszej kancelarii rzeczoznawca wykonał bezpłatną analizę sprawy i przyznał rację Klientowi – wypłacone przez TU odszkodowanie zostało znacznie zaniżone.
Dopłaciliśmy do szkody poszkodowanego dodatkowe 8000 zł, które pojawiły się na jego koncie zaledwie w kilka dni od zgłoszenia .

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wypełnij formularz

    Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat oferowanych usług zaznacz poniższe zgody:

    Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Polskie Centrum Wypłat Odszkodowań Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leonarda 7, 25-311 Kielce. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności.