Odkup szkód - KWO
797 971 083
facebook

Odkup szkód

Skorzystaj z oferty

Odkup szkód komunikacyjnych – jak wygląda skup odszkodowań komunikacyjnych?

Prawie 30 mln – tyle aut jeździ po polskich drogach. Liczba rejestracji samochodów w Polsce rośnie z roku na rok. Tym samym – natężenie ruchu motoryzacyjnego jest coraz większe i łatwiej o kolizje na drodze. Polska znajduje się na wysokiej pozycji w niechlubnym rankingu dotyczącym ilości wypadków, które powodują kierowcy na drogach. To również ma wpływ na to, że towarzystwa ubezpieczeniowe – ze względu na rosnącą liczbę spraw – zaniżają odszkodowania OC. W takich sytuacjach możemy pomóc, bo odkup szkód komunikacyjnych to nasza specjalność. Od lat zajmujemy się skupem szkód komunikacyjnych od poszkodowanych.

Skup szkód komunikacyjnych – jak poradzić sobie z zaniżonym odszkodowaniem?

Towarzystwa ubezpieczeniowe coraz częściej bezprawnie wypłacają zbyt niskie odszkodowania klientom, którzy byli poszkodowani w zdarzeniach komunikacyjnych. Kwoty odszkodowania są zaniżane – te praktyki są nagminnie stosowane przez ubezpieczycieli. Skup odszkodowań przez firmy odszkodowawcze – to w zasadzie jedyna możliwość polecana w takich wypadkach. Dzięki temu klient ma możliwość otrzymania pieniędzy z zaniżonego odszkodowania i to w ekspresowym czasie. Odkup szkód komunikacyjnych sprawia, że poszkodowany uzyska odpowiednią rekompensatę, a co istotne – nie musi walczyć z ubezpieczycielem w sądzie o należne środki. Nasza firma może dokonać skupu szkody komunikacyjnej, a tym samym – pomóc odzyskać poszkodowanemu należne pieniądze w kilka dni. Po dokonaniu odkupu szkody – wszystkie formalności związane z prowadzeniem sprawy bierzemy na siebie. Dzięki temu klient uzyska dopłatę do zaniżonego odszkodowania bez wizyty w sądzie. W swojej historii dokonaliśmy wielu transakcji odkupu odszkodowań, a nasi specjaliści pomagali wielokrotnie klientom w sprawach zaniżonych odszkodowań. Skup szkód komunikacyjnych – w tym jesteśmy ekspertami.

Odkup szkód komunikacyjnych OC – kto może się o to starać?

Odkup szkód komunikacyjnych to najkorzystniejsza dla klienta forma odzyskania pieniędzy od towarzystwa ubezpieczeniowego. Choć cały proces odkupu prawa do roszczenia nie jest skomplikowany, to jednak należy spełnić kilka warunków, by transakcja doszła do skutku. O odkup odszkodowania może starać się każdy, kto w ciągu ostatnich trzech lat był poszkodowanym w wypadku, a otrzymana przez niego kwota odszkodowania została zaniżona. A dzieje się tak w ponad 90% przypadków! W takich sytuacjach – bezpłatnie zweryfikujemy sprawę. Należy jednak pamiętać, że do analizy i odkupu szkód komunikacyjnych nie kwalifikują się auta, których rocznik jest starszy niż 2000. Bardzo istotne jest też to, czy klient zawarł ugodę z towarzystwem ubezpieczeniowym. Jeśli zrobił to telefonicznie lub na piśmie – nie możemy w takiej sprawie interweniować. Wtedy skup szkody komunikacyjnej jest niemożliwy. Warto wspomnieć, że do zdarzenia drogowego, w którym klient został poszkodowany – musi dojść na terenie Polski. Te wszystkie warunki muszą zostać spełnione, byśmy mogli dokonać odkupu szkody komunikacyjnej.

Odkup szkód komunikacyjnych – jak wygląda skup szkody komunikacyjnej?

Odkup szkód komunikacyjnych nie jest skomplikowany i nie wymaga dużego zaangażowania ze strony poszkodowanego. Dzięki temu klient może w ekspresowym tempie otrzymać pieniądze i to bez angażowania się w sprawę sądową. Skup szkody komunikacyjnej to proces bardzo korzystny z punktu widzenia klienta. Jesteśmy w stanie bardzo szybko – na podstawie przesłanego kosztorysu – oszacować kwotę odkupu roszczenia i wypłacić klientowi środki na konto. Cała procedura trwa zaledwie kilka dni! Naszym klientom oferujemy bardzo korzystne warunki skupu szkody komunikacyjnej. A cały proces jest banalnie prosty. Warto pamiętać, że weryfikacja dokumentów dotyczących szkody jest bezpłatna. Klient nie ponosi żadnych wstępnych opłat przy procesie odkupu szkody komunikacyjnej.

Odkup szkód komunikacyjnych w 3 prostych krokach:

  1. Kontaktujesz się z nami i przesyłasz dokumenty od ubezpieczyciela dotyczące szkody.
  2. Teraz pora na nas – sprawnie weryfikujemy sprawę dotyczącą odkupu szkody komunikacyjnej.
  3. Przedstawiamy proponowaną wysokość dopłaty do szkody komunikacyjnej – oferujemy cenę skupu szkody.

Po tym procesie – to klient decyduje, czy przyjąć proponowaną kwotę dopłaty do odszkodowania. Po akceptacji oferty ze strony poszkodowanego – przelewamy pieniądze na konto. Wypłata na konto jest możliwa nawet w 48H od podpisania umowy! I to bez wizyty w sądzie.

 

Czytaj również

Odzyskiwanie Odszkodowań

ODZYSKIWANIE ODSZKODOWAŃ Odzyskiwanie odszkodowań to nic innego jak dochodzenie swoich praw, a przede wszystkim należnych pieniędzy. Nasza kancelaria od lat zajmuje się sprawami takimi jak odzyskiwanie odszkodowań. Kto ma możliwość na odzyskiwanie odszkodowań? Przeczytaj artykuł, by dowiedzieć się czy należysz do tej grupy! ODZYSKIWANIE ODSZKODOWAŃ – KTO MOŻE LICZYĆ NA POMOC? Odzyskiwanie odszkodowań to nie łatwa sztuka. Dlatego najlepszą opcją, jest powierzenie […]

Czytaj więcej

Szkoda Komunikacyjna

SZKODA KOMUNIKACYJNA Czym jest szkoda komunikacyjna? I Czym szkoda komunikacyjna różni się od wypadku? Jak, komu i w jakim czasie szkoda komunikacyjna powinna zostać zgłoszona? Przeczytaj aby dowiedzieć się co należy zrobić. Czym jest szkoda komunikacyjna? Szkoda komunikacyjna, to taka, która powstała w rezultacie kolizji bądź wypadku drogowego. Możemy mówić, że wystąpiła szkoda komunikacyjna, gdy nie ma ofiar w ludziach.  Co jest […]

Czytaj więcej

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wypełnij formularz

    Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat oferowanych usług zaznacz poniższe zgody:

    Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Polskie Centrum Wypłat Odszkodowań Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leonarda 7, 25-311 Kielce. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności.