Odzyskiwanie Odszkodowań - KWO
797 971 083
facebook

Odzyskiwanie Odszkodowań

ODZYSKIWANIE ODSZKODOWAŃ

Odzyskiwanie odszkodowań to nic innego jak dochodzenie swoich praw, a przede wszystkim należnych pieniędzy. Nasza kancelaria od lat zajmuje się sprawami takimi jak odzyskiwanie odszkodowań. Kto ma możliwość na odzyskiwanie odszkodowań? Przeczytaj artykuł, by dowiedzieć się czy należysz do tej grupy!

ODZYSKIWANIE ODSZKODOWAŃ – KTO MOŻE LICZYĆ NA POMOC?

Odzyskiwanie odszkodowań to nie łatwa sztuka. Dlatego najlepszą opcją, jest powierzenie tej sprawy w ręce profesjonalistów. Pomoc znajdą u nas wszyscy poszkodowani na wskutek kolizji samochodowej. Warto pamiętać, że odzyskiwanie odszkodowań bardzo często kończy się pomyślnie. Głównym tego powodem są nagminnie zaniżane kosztorysy. Pamiętaj, że nie musisz zgadzać się z kwotą zaproponowaną przez ubezpieczyciela sprawcy. W pierwszej kolejności polecamy weryfikację kosztorysu przez rzeczoznawcę. A jeśli chcesz sprawdzić, czy odzyskiwanie odszkodowań jest możliwe w twojej sprawie – wyślij nam swój kosztorys za pośrednictwem formularza https://odkupimyszkode.pl/. Przeprowadzimy dla Ciebie bezpłatną i niezobowiązującą weryfikację, dzięki czemu Sam będziesz mógł podjąć decyzję o dalszych krokach. Nie czekaj! Odzyskiwanie odszkodowań naprawdę jest możliwe.

ODZYSKIWANIE ODSZKODOWAŃ NIE LUBI CZEKAĆ – ZGŁOŚ SIĘ JAK  NAJSZYBCIEJ!

Odzyskiwanie odszkodowań ma określony czas na realizację. Sprawa powinna być zgłoszona w ciągu 3 lat od zdarzenia. Jednak zwlekanie negatywnie wpływa na odzyskiwanie odszkodowań. Najlepiej zgłoś się z prośbą o pomoc w jak najszybciej. Czas może działać na Twoją niekorzyść, ponieważ podjęcie decyzji o odzyskiwanie odszkodowań zbyt późno, może wpłynąć na wartość uszkodzonego pojazdu. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami przesyłając swój kosztorys za pomocą formularza https://odkupimyszkode.pl/. Dowiedz się jaka należy ci się rekompensata! Odzyskiwanie odszkodowań naprawdę jest możliwe.

Czytaj również

Szkoda Komunikacyjna

SZKODA KOMUNIKACYJNA Czym jest szkoda komunikacyjna? I Czym szkoda komunikacyjna różni się od wypadku? Jak, komu i w jakim czasie szkoda komunikacyjna powinna zostać zgłoszona? Przeczytaj aby dowiedzieć się co należy zrobić. Czym jest szkoda komunikacyjna? Szkoda komunikacyjna, to taka, która powstała w rezultacie kolizji bądź wypadku drogowego. Możemy mówić, że wystąpiła szkoda komunikacyjna, gdy nie ma ofiar w ludziach.  Co jest […]

Czytaj więcej

Wypadek zbiorowy definicja

WYPADEK ZBIOROWY. DEFINICJA. PRZYKŁADY W wielu przypadkach wypadek przy pracy może być określany jednoczenie jako wypadek zbiorowy. Definicja podaje, że wypadek zbiorowy przy pracy, jako taki, w wyniku którego poszkodowane są co najmniej dwie osoby. Należy pamiętać, że pracodawca zobowiązany jest do dopełnienia formalności związanych ze zdarzeniem jakim jest wypadek zbiorowy. Definicja wymienia przykłady tego typu incydentów – wypadki górnicze […]

Czytaj więcej

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wypełnij formularz

    Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat oferowanych usług zaznacz poniższe zgody:

    Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Polskie Centrum Wypłat Odszkodowań Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leonarda 7, 25-311 Kielce. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności.