Opinia rzeczoznawcy - KWO
797 971 083
facebook

Opinia rzeczoznawcy

Opinia rzeczoznawcy

Nasz rzeczoznawca pozwoli ustalić czy szkoda OC została rozliczona prawidłowo, oraz czy należy się dopłata do odszkodowania. Po weryfikacji kosztorysu uzyskujesz wycenę zawierającą kalkulację kosztów naprawy i wycenę auta przed i po szkodzie. Sporządzamy szczegółową analizę kosztów naprawy pojazdu sporządzona według obowiązującego standardu likwidacji szkód, przy zachowaniu odpowiedniej technologii naprawy, zgodnej z zaleceniami producenta pojazdu. Wykorzystywanym przez nas programem eksperckim do sporządzania kosztorysów jest ogólnoświatowy system AUDATEX. Jego popularność i uznanie wynikają z wysokiej dokładności przeliczeń oraz szerokiej bazy pojazdów, dlatego też jest on najczęściej stosowany przez biegłych sądowych oraz większość towarzystw ubezpieczeniowych.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wypełnij formularz

  Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat oferowanych usług zaznacz poniższe zgody:
  Jak uzyskać opinię rzeczoznawcy?
  Wystarczy przesłać za pomocą formularza kontaktowego:
  Kosztorys naprawy pojazdu
  Inne dokumenty, np. zdjęcia (opcja dodatkowa)
  Analiza dokumentów jest darmowa

  Przykład dopłat do zaniżonego odszkodowania

  W styczniu 2020r. nasz Klient uległ wypadkowi nie ze swojej winy. Przedstawiamy poniżej niektóre z elementów pojazdu, gdzie wycena ubezpieczyciela była szczególnie zaniżona:

  - Reflektor: cena podana przez towarzystwo ubezpieczeniowe 1462,5zł, według naszej wyceny 1950 zł

  - Zderzak przedni cena: cena podana przez towarzystwo ubezpieczeniowe 1380 zł, według naszej wyceny 1840 zł

  - Drzwi przednie lewe: cena podana przez towarzystwo ubezpieczeniowe 1927,5 zł, według naszej wyceny 2570 zł

  - Błotnik przedni lewy: cena podana przez towarzystwo ubezpieczeniowe 990 zł, według naszej wyceny 1320 zł

  Ponadto stawka za robociznę: cena podana przez towarzystwo ubezpieczeniowe 49 zł, nasza wycena to 100zł

  Po otrzymaniu decyzji od ubezpieczyciela Klient zgłosił się do nas twierdząc, że jego zdaniem zaproponowana wycena została zaniżona. Po przeprowadzonych oględzinach pojazdu, wypłacone zostało 14 950 zł, dopłata jaką zaoferowaliśmy Klientowi to 4000 zł.

  Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Polskie Centrum Wypłat Odszkodowań Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leonarda 7, 25-311 Kielce. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności.