Osoba ranna a odszkodowanie - KWO
797 971 083
facebook

Osoba ranna a odszkodowanie

Skorzystaj z oferty

Panujące za oknem warunki atmosferyczne  wymagają od kierowców szczególnej ostrożności w trakcie jazdy. Czasami mimo zachowania szczególnej ostrożności podczas prowadzenia pojazdu zdarzają się kolizje. W jaki sposób można ubiegać się o szybką wypłatę odszkodowania?

 

Poszkodowanemu w wypadku zazwyczaj zależy na szybkim zakończeniu sprawy. Ranny chce otrzymać odszkodowanie za poniesiony krzywdy i straty. Poszkodowanemu przysługuje odszkodowanie za obrażenia ciała, ale także o czym warto pamiętać, zwrot kosztów leczenia czy rehabilitacji. Ubezpieczyciel, aby wypłacić odszkodowanie domaga się od rannego przedstawienia kilku dokumentów:

  • Wyniki wszystkich badań i konsultacji lekarskich
  • Rachunki, faktury za wykupione leki i przebyte rehabilitacje
  • Dojazd do placówek medycznych

Prawdziwe historie

Pani Anna podróżowała wraz z swoim mężem samochodem. Nikt nie spodziewał się, że będzie to podróż, którą zapamięta do końca  życia i to nie z pozytywnych wrażeń. W tył pojazdu, którym się poruszała pani Anna uderzył pojazd prowadzony przez nietrzeźwego kierowcę, który w dodatku zasnął za kierownicą. Obrażenia jakie poniosła Pani Anna były na tyle ciężkie, że amputowano jej nogę.

Rodzina Pani Anny zwróciła się do Polskiego Centrum Wypłat Odszkodowań z prośbą o pomoc w zyskaniu należytego  odszkodowania. Działania jakie podjęli nasi specjaliści zaowocowały przyjęciem przez ubezpieczyciela szkody.

Pani Anna otrzymała łącznie 350.000,00 złotych. Na kwotę składało się odszkodowanie i zadośćuczynienie za doznaną krzywdę.

Czytaj również

Odzyskiwanie Odszkodowań

ODZYSKIWANIE ODSZKODOWAŃ Odzyskiwanie odszkodowań to nic innego jak dochodzenie swoich praw, a przede wszystkim należnych pieniędzy. Nasza kancelaria od lat zajmuje się sprawami takimi jak odzyskiwanie odszkodowań. Kto ma możliwość na odzyskiwanie odszkodowań? Przeczytaj artykuł, by dowiedzieć się czy należysz do tej grupy! ODZYSKIWANIE ODSZKODOWAŃ – KTO MOŻE LICZYĆ NA POMOC? Odzyskiwanie odszkodowań to nie łatwa sztuka. Dlatego najlepszą opcją, jest powierzenie […]

Czytaj więcej

Szkoda Komunikacyjna

SZKODA KOMUNIKACYJNA Czym jest szkoda komunikacyjna? I Czym szkoda komunikacyjna różni się od wypadku? Jak, komu i w jakim czasie szkoda komunikacyjna powinna zostać zgłoszona? Przeczytaj aby dowiedzieć się co należy zrobić. Czym jest szkoda komunikacyjna? Szkoda komunikacyjna, to taka, która powstała w rezultacie kolizji bądź wypadku drogowego. Możemy mówić, że wystąpiła szkoda komunikacyjna, gdy nie ma ofiar w ludziach.  Co jest […]

Czytaj więcej

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wypełnij formularz

    Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat oferowanych usług zaznacz poniższe zgody:

    Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Polskie Centrum Wypłat Odszkodowań Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leonarda 7, 25-311 Kielce. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności.