Osoba ranna a odszkodowanie - KWO
797 971 083
facebook

Osoba ranna a odszkodowanie

Skorzystaj z oferty

Panujące za oknem warunki atmosferyczne  wymagają od kierowców szczególnej ostrożności w trakcie jazdy. Czasami mimo zachowania szczególnej ostrożności podczas prowadzenia pojazdu zdarzają się kolizje. W jaki sposób można ubiegać się o szybką wypłatę odszkodowania?

 

Poszkodowanemu w wypadku zazwyczaj zależy na szybkim zakończeniu sprawy. Ranny chce otrzymać odszkodowanie za poniesiony krzywdy i straty. Poszkodowanemu przysługuje odszkodowanie za obrażenia ciała, ale także o czym warto pamiętać, zwrot kosztów leczenia czy rehabilitacji. Ubezpieczyciel, aby wypłacić odszkodowanie domaga się od rannego przedstawienia kilku dokumentów:

  • Wyniki wszystkich badań i konsultacji lekarskich
  • Rachunki, faktury za wykupione leki i przebyte rehabilitacje
  • Dojazd do placówek medycznych

Prawdziwe historie

Pani Anna podróżowała wraz z swoim mężem samochodem. Nikt nie spodziewał się, że będzie to podróż, którą zapamięta do końca  życia i to nie z pozytywnych wrażeń. W tył pojazdu, którym się poruszała pani Anna uderzył pojazd prowadzony przez nietrzeźwego kierowcę, który w dodatku zasnął za kierownicą. Obrażenia jakie poniosła Pani Anna były na tyle ciężkie, że amputowano jej nogę.

Rodzina Pani Anny zwróciła się do Polskiego Centrum Wypłat Odszkodowań z prośbą o pomoc w zyskaniu należytego  odszkodowania. Działania jakie podjęli nasi specjaliści zaowocowały przyjęciem przez ubezpieczyciela szkody.

Pani Anna otrzymała łącznie 350.000,00 złotych. Na kwotę składało się odszkodowanie i zadośćuczynienie za doznaną krzywdę.

Czytaj również

Wypadek zbiorowy definicja

WYPADEK ZBIOROWY. DEFINICJA. PRZYKŁADY W wielu przypadkach wypadek przy pracy może być określany jednoczenie jako wypadek zbiorowy. Definicja podaje, że wypadek zbiorowy przy pracy, jako taki, w wyniku którego poszkodowane są co najmniej dwie osoby. Należy pamiętać, że pracodawca zobowiązany jest do dopełnienia formalności związanych ze zdarzeniem jakim jest wypadek zbiorowy. Definicja wymienia przykłady tego typu incydentów – wypadki górnicze […]

Czytaj więcej

Skręcenie stawu skokowego – odszkodowanie ZUS

Skręcenie stawu skokowego – odszkodowanie ZUS Najczęściej występującym urazem jest skręcenie stawu skokowego. Odszkodowanie ZUS należy się wtedy poszkodowanemu, tylko jeżeli uda mu się udowodnić swoje roszczenia. Statystyki mówią, że każdego roku uraz ten przytrafia się 350-360 tysiącom Polaków. Biorąc pod uwagę częstotliwość i plasuje się więc on w ścisłej ortopedycznej czołówce. Czym jest skręcenie […]

Czytaj więcej

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wypełnij formularz

    Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat oferowanych usług zaznacz poniższe zgody:

    Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Polskie Centrum Wypłat Odszkodowań Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leonarda 7, 25-311 Kielce. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności.