Roszczenia z polisy OC. Co Ci przysługuje? - KWO
797 971 083
facebook

Roszczenia z polisy OC. Co Ci przysługuje?

Skorzystaj z oferty

Sprawca wypadku lub kolizji drogowej jest zobowiązany do pokrycia szkód powstałych w związku ze zdarzeniem. Zgodnie z wymogami polskiego prawa kierowcy muszą wykupić polisę OC, a wówczas wszelkie koszty są przeniesione na ubezpieczyciela. Agencje ubezpieczeniowe mają jednak swoje sposoby, aby znacznie zaniżyć przysługującą poszkodowanemu kwotę. Kancelaria KWO wie, jak z nimi walczyć.

Podstawową funkcją odszkodowania komunikacyjnego jest przywrócenie pojazdu do stanu sprzed zdarzenia drogowego. Może to być zarówno naprawa bezgotówkowa, jak i wypłata środków, które będą przeznaczone na ten cel. Trzeba jednak doprecyzować, że poszkodowany nie jest zobowiązany do wydania gotówki na naprawę, a ubezpieczyciel nie może narzucać poszkodowanemu sposobu likwidacji strat, z wyłączeniem sytuacji, gdy szkoda jest całkowita. Wtedy jedynym rozwiązaniem jest odszkodowanie gotówkowe.

Jak pokazuje praktyka, towarzystwa ubezpieczeniowe nie zawsze są skłonne wypłacić faktyczną sumę, która wystarcza na pokrycie powstałych w wyniku wypadku szkód. Pierwsza wycena auta, którą kierowcy otrzymują od ubezpieczycieli często bywa specjalnie i z rozmysłem zaniżona. Jak do tego dochodzi? Ubezpieczalnia może zaproponować nieoryginalne części niskiej jakości albo zaniżyć stawki robocizny blacharza lub lakiernika. Pamiętajmy też, że nawet pozornie najprostsze usterki mogą się okazać drogie i trudne w naprawie.

Skuteczność KWO

KWO wychodzi naprzeciw potrzebom poszkodowanych Klientów i proponuje wykup odszkodowania. Czy to się opłaca? Niech odpowiedzą liczby: jednemu z naszych Klientów ubezpieczyciel zaproponował 6470 zł. Analiza naszych rzeczoznawców dowiodła, że odszkodowanie było zaniżone aż o 16470,70 zł! Ostatecznie kwota odszkodowania urosła z niecałych 6,5 tys. zł do aż 22940,70 PLN! Co więcej – nasza wycena jest całkowicie darmowa!

Czujesz, że Twoje odszkodowanie zostało zaniżone? Zaproponowana kwota nie starcza na pokrycie szkód? Zapraszamy do kontaktu z KWO pod numerem telefonicznym 797 971 083 lub adresem e-mail biuro@kancelariawo.pl.

Nasi prawnicy oraz rzeczoznawcy szybko i skutecznie zajmą się Twoją sprawą. Pamiętaj, to nic nie kosztuje!

Czytaj również

DOPŁATA DO SZKODY OC – ODZYSKALIŚMY 5100ZŁ!

Z wielką satysfakcją informujemy, iż za nami kolejna DOPŁATA DO SZKODY OC. W ciągu kilku dni odzyskaliśmy pieniądze dla naszego klienta! Zgłosił się do nas właściciel auta marki Volkswagen Passat rocznik 2013 który otrzymał, jego zdaniem, zbyt niskie odszkodowanie OC Klient uzyskał decyzje z towarzystwa ubezpieczeniowego o wypłacie odszkodowania w wysokości 4293,32zł. Nasz rzeczoznawca BEZPŁATNIE […]

Czytaj więcej

ODZYSKALIŚMY 4700 ZŁ DLA NASZEGO KLIENTA

Kolejna dopłata do odszkodowania OC! Z wielką satysfakcją dzielimy się z Wami kolejną sprawą zakończoną powodzeniem. Zgłosił się do nas właściciel auta marki Volkswagen PASSAT rocznik 2010r. Który otrzymał, jego zdaniem, zbyt niskie odszkodowanie OC. Klient uzyskał decyzje z TU o wypłacie odszkodowania w wysokości 7753,11 zł. Natomiast nasz rzeczoznawca BEZPŁATNIE przeanalizował sprawę, po czym […]

Czytaj więcej

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wypełnij formularz

    Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat oferowanych usług zaznacz poniższe zgody:

    Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Polskie Centrum Wypłat Odszkodowań Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leonarda 7, 25-311 Kielce. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności.