Sprzedaż odszkodowania - KWO
797 971 083
facebook

Sprzedaż odszkodowania

Skorzystaj z oferty

Sprzedaż odszkodowania – najlepsze rozwiązanie dla poszkodowanego

Sprzedaż odszkodowania to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które nie chcą walczyć miesiącami o swoje pieniądze z ubezpieczycielem. Jest to wygodna opcja, dzięki której klient może szybko odzyskać środki z zaniżonego odszkodowania. Sprzedaż odszkodowania skraca żmudny proces dochodzenia swoich praw od ubezpieczyciela. To szansa na uzyskanie dodatkowych pieniędzy od towarzystwa.

Sprzedaż odszkodowania – skuteczna droga do dopłaty do odszkodowania

Powszechną praktyką stosowaną przez towarzystwa ubezpieczeniowe jest zaniżanie odszkodowania wypłacanego poszkodowanym. Ubezpieczyciele unikają wypłaty właściwej kwoty odszkodowania i drastycznie zaniżają kwotę do wypłaty, stosując, np. niewłaściwą stawkę za robociznę czy niesłuszne potrącenia na cenach części. Receptą na takie postępowanie towarzystw jest sprzedaż odszkodowania kancelarii lub firmie odszkodowawczej. Poszkodowany nie musi się wtedy martwić tym, czy wygra sprawę w sądzie. Sprzedaż odszkodowania daje poszkodowanemu pewność, że bezproblemowo i szybko otrzyma należne pieniądze. W tym przypadku – klient nie jest zależny od towarzystwa ubezpieczeniowego i o swoje pieniądze nie musi walczyć w sądzie. Dzięki sprzedaży odszkodowania już w kilkadziesiąt godzin po podpisaniu cesji – ma środki na swoim koncie. To wygodne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie chcą podejmować ryzyka i występować w nierównej walce przeciw ubezpieczycielowi na drodze sądowej.

Na czym polega sprzedaż odszkodowania?

Sprzedaż odszkodowania to najskuteczniejsza forma odzyskania pieniędzy od ubezpieczyciela. I to bez angażowania środków finansowych oraz wszczynania postępowania na drodze sądowej przeciwko ubezpieczycielowi. Dzięki sprzedaży odszkodowania klient ma pewność, że pieniądze szybko trafią na jego konto, jeśli odszkodowanie rzeczywiście było zaniżone. A dzieję się tak w prawie 100% przypadków. Sprzedaż odszkodowania to bezpieczny sposób na uzyskania właściwej kwoty odszkodowania od towarzystwa. Klient nie ryzykuje, a jedynie – może zyskać na sprzedaży prawa do roszczenia. Po sprzedaży odszkodowania – prawo do szkody uzyskuje instytucja, która dokonała odkupu odszkodowania. Ryzyko i ewentualne koszty przegranego procesu ponosi kupujący szkodę. Sprzedaż odszkodowania polega na podpisaniu umowy cesji z firmą lub kancelarią odszkodowawczą. Opiera się to na przekazaniu prawa do roszczenia innej osobie, w tym przypadku – właśnie wybranej przez nas firmie. Taka umowa sprawia, że poszkodowany uzyskuje gratyfikację pieniężną za sprzedaż odszkodowania.

Jak dokonać sprzedaży odszkodowania?

Sprzedaży odszkodowania może dokonać osoba, która była poszkodowana w wypadku lub kolizji na drodze. Jednak takie sprawy przedawniają się już po 3 latach od zdarzenia i po upływie tego czasu – nie jest możliwa sprzedaż odszkodowania. Roszczenie do szkody nie może zostać sprzedane, jeśli poszkodowany zawarł ugodę z ubezpieczycielem. To wyklucza sprzedaż odszkodowania i możliwość uzyskania dodatkowych pieniędzy. Cały proces sprzedaży odszkodowania nie jest zawiły – wystarczy, że poszkodowany zgłosi swoją sprawę do firmy odszkodowawczej, która za darmo przeanalizuje całą dokumentację. Jeśli po weryfikacji kosztorysu okaże się, że kwota odszkodowania została zaniżona – wtedy kancelaria zaproponuje klientowi kwotę, za jaką może od niego odkupić roszczenie. To klient ostatecznie decyduje, czy sprzedaż odszkodowania dochodzi do skutku. Nie musi zgadzać się na proponowaną kwotę i podpisywać umowy, bo wstępna analiza do niczego go nie zobowiązuje. Jeśli natomiast kwota sprzedaży odszkodowania mu odpowiada – przesyłana jest do niego umowa cesji. Po jej podpisaniu – już w kilkadziesiąt godzin na koncie klienta pojawiają się środki.

Czytaj również

Odzyskiwanie Odszkodowań

ODZYSKIWANIE ODSZKODOWAŃ Odzyskiwanie odszkodowań to nic innego jak dochodzenie swoich praw, a przede wszystkim należnych pieniędzy. Nasza kancelaria od lat zajmuje się sprawami takimi jak odzyskiwanie odszkodowań. Kto ma możliwość na odzyskiwanie odszkodowań? Przeczytaj artykuł, by dowiedzieć się czy należysz do tej grupy! ODZYSKIWANIE ODSZKODOWAŃ – KTO MOŻE LICZYĆ NA POMOC? Odzyskiwanie odszkodowań to nie łatwa sztuka. Dlatego najlepszą opcją, jest powierzenie […]

Czytaj więcej

Szkoda Komunikacyjna

SZKODA KOMUNIKACYJNA Czym jest szkoda komunikacyjna? I Czym szkoda komunikacyjna różni się od wypadku? Jak, komu i w jakim czasie szkoda komunikacyjna powinna zostać zgłoszona? Przeczytaj aby dowiedzieć się co należy zrobić. Czym jest szkoda komunikacyjna? Szkoda komunikacyjna, to taka, która powstała w rezultacie kolizji bądź wypadku drogowego. Możemy mówić, że wystąpiła szkoda komunikacyjna, gdy nie ma ofiar w ludziach.  Co jest […]

Czytaj więcej

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wypełnij formularz

    Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat oferowanych usług zaznacz poniższe zgody:

    Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Polskie Centrum Wypłat Odszkodowań Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leonarda 7, 25-311 Kielce. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności.