Sprzedaż szkody - KWO
797 971 083
facebook

Sprzedaż szkody

Skorzystaj z oferty

Sprzedaż szkody – na czym polega odkup szkody OC przez firmę odszkodowawczą?

 

Popularną praktyką wśród ubezpieczycieli jest zaniżanie wysokości odszkodowań, które przysługują poszkodowanym po zdarzeniach komunikacyjnych. W związku z tym –klienci często szukają rozwiązań tego problemu. Czasami decydują się działać samodzielnie przeciwko towarzystwu, ale to obliguje do zaangażowania dodatkowych środków i to nie tylko finansowych. Wymaga również od poszkodowanego zaangażowania i cierpliwości. Dlatego receptą na ominięcie tych przeszkód jest sprzedaż szkody OC firmie odszkodowawczej, zajmującej się odkupem szkód.

 

Odkup szkody – na czym polega?

 

Najkorzystniejszą formą rozwiązania problemu z zaniżonym odszkodowaniem dla poszkodowanego jest sprzedaż szkody. Odkupem szkód komunikacyjnych zajmują się firmy odszkodowawcze, specjalizujące się w prawie odszkodowawczym. Odkup szkody OC nie jest procesem skomplikowanym i przebiega bardzo sprawnie, a klient może otrzymać pieniądze już po kilkudziesięciu godzinach od podpisania umowy z kancelarią odszkodowawczą. Sprzedaż szkody polega na podpisaniu cesji wierzytelności, w ramach której – poszkodowany przenosi prawo do roszczenia firmie odszkodowawczej. Na mocy tej umowy – kancelaria dokonuje odkupu szkody, a poszkodowany – w ekspresowym tempie otrzymuje pieniądze bez wizyty w sądzie. Od tej pory – klienta nie interesuje to, co dzieje się w sprawie szkody komunikacyjnej. Wszystkim zajmuje się firma odszkodowawcza. To ona ma prawo do dochodzenia roszczenia i walki o pieniądze od ubezpieczyciela. O odkup szkody może starać się osoba, która w ciągu ostatnich trzech lat była poszkodowana w zdarzeniu komunikacyjnym. Sprawa klienta musi spełnić jeszcze kilka warunków, natomiast cała dokumentacja dotycząca szkody jest weryfikowana przez kancelarię bezpłatnie. Co ważne – sprzedaży szkody można dokonać jedynie raz, a ponowne jej zbycie traktowane jest jak przestępstwo.

Sprzedaż szkody OC – jak przebiega cały proces?

 

Sprzedaż szkody OC nie jest żmudnym procesem zależnym od ubezpieczyciela. Tutaj to firma odszkodowawcza, analizując kosztorys z towarzystwa ubezpieczeniowego, ocenia wysokość możliwej dopłaty do odszkodowania. Poszkodowany w ekspresowym tempie może sprzedać szkodę i otrzymać za nią należne pieniądze. Cała procedura sprzedaży szkody OC trwa zaledwie kilka dni. Firma odszkodowawcza najpierw musi przeanalizować sprawę, czyli kosztorys od ubezpieczyciela, a czasem również dodatkowo dokumentację zdjęciową. Oczywiście – weryfikacja sprawy jest bezpłatna i klient nie ponosi żadnych opłat za jej analizę. Na tej podstawie rzeczoznawca z kancelarii szacuje kwotę, za jaką firma może dokonać odkupu szkody. To poszkodowany w tym momencie decyduje, czy chce sprzedać szkodę i przyjąć zaproponowaną sumę. Jeśli klient jest pewien i odpowiadają mu przedstawione warunki – decyduje się w takim wypadku na sprzedaż szkody OC. Wtedy – podpisuje umowę cesji, która przesyłana jest elektronicznie lub pod adres wskazany przez klienta. Akceptacja warunków odkupu przez klienta i podpisanie umowy jest równoznaczne z przekazaniem praw do roszczenia na rzecz kancelarii odszkodowawczej. Po podpisaniu cesji w ciągu zaledwie 48H poszkodowany otrzymuje wynagrodzenie za sprzedaż szkody OC. Ta procedura sprawia, że klient może szybko pozbyć się problemu i to bez żadnego ryzyka. Nie musi czekać na żmudną batalię w sądzie z ubezpieczycielem, tylko natychmiast otrzymuje pieniądze na konto.

Czytaj również

DOPŁATA DO SZKODY OC – ODZYSKALIŚMY 5100ZŁ!

Z wielką satysfakcją informujemy, iż za nami kolejna DOPŁATA DO SZKODY OC. W ciągu kilku dni odzyskaliśmy pieniądze dla naszego klienta! Zgłosił się do nas właściciel auta marki Volkswagen Passat rocznik 2013 który otrzymał, jego zdaniem, zbyt niskie odszkodowanie OC Klient uzyskał decyzje z towarzystwa ubezpieczeniowego o wypłacie odszkodowania w wysokości 4293,32zł. Nasz rzeczoznawca BEZPŁATNIE […]

Czytaj więcej

ODZYSKALIŚMY 4700 ZŁ DLA NASZEGO KLIENTA

Kolejna dopłata do odszkodowania OC! Z wielką satysfakcją dzielimy się z Wami kolejną sprawą zakończoną powodzeniem. Zgłosił się do nas właściciel auta marki Volkswagen PASSAT rocznik 2010r. Który otrzymał, jego zdaniem, zbyt niskie odszkodowanie OC. Klient uzyskał decyzje z TU o wypłacie odszkodowania w wysokości 7753,11 zł. Natomiast nasz rzeczoznawca BEZPŁATNIE przeanalizował sprawę, po czym […]

Czytaj więcej

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wypełnij formularz

    Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat oferowanych usług zaznacz poniższe zgody:

    Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Polskie Centrum Wypłat Odszkodowań Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leonarda 7, 25-311 Kielce. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności.