Twoja dopłata do odszkodowania OC - KWO
797 971 083
facebook

Twoja dopłata do odszkodowania OC

Miałeś wypadek? Uważasz, że Towarzystwo Ubezpieczeniowe wypłaciło mniej, niż Ci się należy? Nadal możesz ubiegać się o dopłatę do odszkodowania! Sprawdź, jak to zrobić szybko i skutecznie!

Dopłata do odszkodowania OC – Kto może się ubiegać?  

Każdy poszkodowany, który otrzymał zaniżony kosztorys od ubezpieczyciela sprawcy, może ubiegać się o dopłatę, jeśli:

• nie upłynęły 3 lata od wydania decyzji zakładu ubezpieczeń
• kalkulacja naprawy została zaniżona (kosztorys)
• ugoda z zakładem ubezpieczeń nie została zawarta
• niezależnie, czy pojazd został już sprzedany lub nie został naprawiony
• kiedy szkoda jest częściowa lub całkowita

Ile wynosi dopłata do odszkodowania OC?

Wysokość naszej dopłaty do odszkodowań, jest zależna od tego, jak bardzo zaniżył ją zakład ubezpieczeń sprawcy. Każdy przypadek jest indywidualny, a podstawą do przeprowadzenia weryfikacji jest kosztorys. Wielokrotnie nasze dopłaty do odszkodowań są wyższe od wynagrodzeń strat przyznawanych przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe. Jednak każda sytuacja jest inna i wymaga fachowej analizy rzeczoznawcy samochodowego.

Kluczowe pozycje w kosztorysie – na co zwrócić uwagę.

Analizując kosztorys, Twoją uwagę powinny przyciągnąć pozycje, takie jak: rodzaj zastosowanych części, wartość samochodu, kwestie związane z zasadnością naprawy części. Zaniżanie wycen szkód likwidacyjnych w ramach OC jest w Polsce nagminne od wielu lat. A wszystko to za sprawą chwytów stosowanych przez rzeczoznawców, dopłaty do odszkodowań ofertowane przez naszą kancelarię są skutecznym rozwiązaniem na tego typu problemy.

Stosowanie części zamiennych, chwytem Towarzystw Ubezpieczeniowych

To czego na pewno nie powinieneś znaleźć w naszym kosztorysie, to części zamienne. Warto wiedzieć, że zgodnie z wyrokiem Sądu Najwyższego, jeśli w danym pojeździe przed wypadkiem lub kolizją znajdowały się oryginalne części, to naprawa również musi być wykonana przy ich użyciu.

Wycena naprawy często obejmuje części nieoryginalne. To części nieoznaczone symbolem Q, bez logotypu producenta pojazdu, ale za to pochodzących od jego dostawcy. Nieoryginalne części w kosztorysie, są podstawą do otrzymania dopłaty do odszkodowań.

Co zrobić, by wyegzekwować jak najwyższe dopłaty do odszkodowań

Jeżeli chcesz, aby Twoja dopłata do odszkodowania była jak najwyższa – Wypełniaj krótki formularz (imię, mail, telefon), https://kancelariawo.pl/kontakt/ dzięki czemu dasz nam możliwość skontaktowania się z Tobą i udzielenia wszelkich istotnych informacji. Pamiętaj, że weryfikacja kosztorysu jest bezpłatna i niezobowiązującą! Możemy sprawdzić, czy należy Ci się dopłata, jeśli tak, wtedy już sam zdecydujesz czy chcesz podjąć dalsze kroki i otrzymać dopłaty do odszkodowań.

Dopłata do odszkodowania OC – dlaczego warto skorzystać z naszych usług i otrzymać dodatkowe pieniądze?

Otrzymałeś odszkodowanie i już wiesz, że kwota może zapewnić jedynie naprawę najtańszymi zamiennikami? Mimo to, zdajesz sobie sprawę, że walka z ubezpieczalnią może ciągnąć się latami, a to wiąże się z kosztami i czasem, którego ty nie chciałbyś tracić? Zgłoś się do nas! Załatwimy to za Ciebie. Pokażemy Ci, dlaczego warto odsprzedać nam swoją szkodę!

Bezpłatna weryfikacja kosztorysu

Weryfikacja kosztorysu jest bezpłatna i niezobowiązująca.
A odpowiedź możesz uzyskać już w 24h! Statystyki pokazują, że prawie wszystkie kosztorysy są zaniżone, co daje ci ogromne szanse na otrzymanie dopłaty do odszkodowania.

  • Pieniądze na twoim koncie w 24h!

Dzięki niezwłocznemu działaniu naszych ekspertów oferujemy ekspresowe dopłaty do odszkodowań – przelew może trafić n Twoje konto już w 24h! Oznacza to, że otrzymasz dodatkowe pieniądze, które możesz wydać na naprawę swojego pojazdu lub inne cele.

  • Brak ryzyka!

Jeśli zdecydujesz się na opcję dopłaty do odszkodowań, nie wiąże cię to z żadnymi kosztami! Weryfikacja kosztorysu  jest zupełnie darmowa. Jeśli jednak zdecydujesz się na batalię z ubezpieczalnią na własną rękę, wówczas musisz liczyć się z podjęciem kroków generujących koszty, takich jak opłata rzeczoznawcy, czy koszty sądowe.

Czytaj również

Odzyskiwanie Odszkodowań

ODZYSKIWANIE ODSZKODOWAŃ Odzyskiwanie odszkodowań to nic innego jak dochodzenie swoich praw, a przede wszystkim należnych pieniędzy. Nasza kancelaria od lat zajmuje się sprawami takimi jak odzyskiwanie odszkodowań. Kto ma możliwość na odzyskiwanie odszkodowań? Przeczytaj artykuł, by dowiedzieć się czy należysz do tej grupy! ODZYSKIWANIE ODSZKODOWAŃ – KTO MOŻE LICZYĆ NA POMOC? Odzyskiwanie odszkodowań to nie łatwa sztuka. Dlatego najlepszą opcją, jest powierzenie […]

Czytaj więcej

Szkoda Komunikacyjna

SZKODA KOMUNIKACYJNA Czym jest szkoda komunikacyjna? I Czym szkoda komunikacyjna różni się od wypadku? Jak, komu i w jakim czasie szkoda komunikacyjna powinna zostać zgłoszona? Przeczytaj aby dowiedzieć się co należy zrobić. Czym jest szkoda komunikacyjna? Szkoda komunikacyjna, to taka, która powstała w rezultacie kolizji bądź wypadku drogowego. Możemy mówić, że wystąpiła szkoda komunikacyjna, gdy nie ma ofiar w ludziach.  Co jest […]

Czytaj więcej

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wypełnij formularz

    Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat oferowanych usług zaznacz poniższe zgody:

    Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Polskie Centrum Wypłat Odszkodowań Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leonarda 7, 25-311 Kielce. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności.