Ubezpieczeniowe absurdy - KWO
797 971 083
facebook

Ubezpieczeniowe absurdy

Skorzystaj z oferty

„Ubezpieczyciel to nie człowiek” to hasło często można usłyszeć od kierowców. Według polskich kierowców ubezpieczyciele „kochają” komplikować życie poprzez „druczki”, „gwiazdki”, stosują niejasne zasady, a w razie szkody mnożą kłopoty.

Pod koniec 2015 roku przeprowadzono badania w których zapytano polskich kierowców, co irytuje ich w działalności firm ubezpieczeniowych.

Kierowcy narzekają m.in. na takie ubezpieczeniowe absurdy, jak:

– utrata zniżek z autocasco przy małej szkodzie,

– utrata zniżek, gdy mała szkoda przydarzyła się po wielu latach bezwypadkowej jazdy,

– utrata zniżek autocasco, gdy właściciel pojazdu nie przyczynił się do szkody,

– zbyt obszerna dokumentacja przy zgłaszaniu szkody,

– zbyt duża liczba wyłączeń ograniczających wypłatę odszkodowania,

– zbyt długi czas oczekiwania na wypłatę odszkodowania

– lepsze traktowanie nowych klientów, niż dotychczasowych.

Badanie zrealizował: Instytut Badawczy IPSOS

Czytaj również

DOPŁATA DO SZKODY OC – ODZYSKALIŚMY 5100ZŁ!

Z wielką satysfakcją informujemy, iż za nami kolejna DOPŁATA DO SZKODY OC. W ciągu kilku dni odzyskaliśmy pieniądze dla naszego klienta! Zgłosił się do nas właściciel auta marki Volkswagen Passat rocznik 2013 który otrzymał, jego zdaniem, zbyt niskie odszkodowanie OC Klient uzyskał decyzje z towarzystwa ubezpieczeniowego o wypłacie odszkodowania w wysokości 4293,32zł. Nasz rzeczoznawca BEZPŁATNIE […]

Czytaj więcej

ODZYSKALIŚMY 4700 ZŁ DLA NASZEGO KLIENTA

Kolejna dopłata do odszkodowania OC! Z wielką satysfakcją dzielimy się z Wami kolejną sprawą zakończoną powodzeniem. Zgłosił się do nas właściciel auta marki Volkswagen PASSAT rocznik 2010r. Który otrzymał, jego zdaniem, zbyt niskie odszkodowanie OC. Klient uzyskał decyzje z TU o wypłacie odszkodowania w wysokości 7753,11 zł. Natomiast nasz rzeczoznawca BEZPŁATNIE przeanalizował sprawę, po czym […]

Czytaj więcej

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wypełnij formularz

    Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat oferowanych usług zaznacz poniższe zgody:

    Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Polskie Centrum Wypłat Odszkodowań Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leonarda 7, 25-311 Kielce. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności.