Ubezpieczeniowe absurdy - KWO
797 971 083
facebook

Ubezpieczeniowe absurdy

Skorzystaj z oferty

„Ubezpieczyciel to nie człowiek” to hasło często można usłyszeć od kierowców. Według polskich kierowców ubezpieczyciele „kochają” komplikować życie poprzez „druczki”, „gwiazdki”, stosują niejasne zasady, a w razie szkody mnożą kłopoty.

Pod koniec 2015 roku przeprowadzono badania w których zapytano polskich kierowców, co irytuje ich w działalności firm ubezpieczeniowych.

Kierowcy narzekają m.in. na takie ubezpieczeniowe absurdy, jak:

– utrata zniżek z autocasco przy małej szkodzie,

– utrata zniżek, gdy mała szkoda przydarzyła się po wielu latach bezwypadkowej jazdy,

– utrata zniżek autocasco, gdy właściciel pojazdu nie przyczynił się do szkody,

– zbyt obszerna dokumentacja przy zgłaszaniu szkody,

– zbyt duża liczba wyłączeń ograniczających wypłatę odszkodowania,

– zbyt długi czas oczekiwania na wypłatę odszkodowania

– lepsze traktowanie nowych klientów, niż dotychczasowych.

Badanie zrealizował: Instytut Badawczy IPSOS

Czytaj również

Odzyskiwanie Odszkodowań

ODZYSKIWANIE ODSZKODOWAŃ Odzyskiwanie odszkodowań to nic innego jak dochodzenie swoich praw, a przede wszystkim należnych pieniędzy. Nasza kancelaria od lat zajmuje się sprawami takimi jak odzyskiwanie odszkodowań. Kto ma możliwość na odzyskiwanie odszkodowań? Przeczytaj artykuł, by dowiedzieć się czy należysz do tej grupy! ODZYSKIWANIE ODSZKODOWAŃ – KTO MOŻE LICZYĆ NA POMOC? Odzyskiwanie odszkodowań to nie łatwa sztuka. Dlatego najlepszą opcją, jest powierzenie […]

Czytaj więcej

Szkoda Komunikacyjna

SZKODA KOMUNIKACYJNA Czym jest szkoda komunikacyjna? I Czym szkoda komunikacyjna różni się od wypadku? Jak, komu i w jakim czasie szkoda komunikacyjna powinna zostać zgłoszona? Przeczytaj aby dowiedzieć się co należy zrobić. Czym jest szkoda komunikacyjna? Szkoda komunikacyjna, to taka, która powstała w rezultacie kolizji bądź wypadku drogowego. Możemy mówić, że wystąpiła szkoda komunikacyjna, gdy nie ma ofiar w ludziach.  Co jest […]

Czytaj więcej

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wypełnij formularz

    Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat oferowanych usług zaznacz poniższe zgody:

    Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Polskie Centrum Wypłat Odszkodowań Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leonarda 7, 25-311 Kielce. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności.