Za niskie odszkodowanie z OC - KWO
797 971 083
facebook

Za niskie odszkodowanie z OC

Skorzystaj z oferty

Za niskie odszkodowanie z OC
Każdy właściciel auta w Polsce, ma obowiązek posiadać ubezpieczenie OC. Podstawowe ubezpieczenie zawierane jest na okres 12 miesięcy, (istnieje jednak możliwość zakupu OC także w wersji krótkoterminowej). Z założenia, ubezpieczenie OC ma zrekompensować stratnemu szkody poniesione na skutek kolizji.  W rzeczywistości jednak, według najnowszych danych, nawet 99 % odszkodowanych otrzymuje za niskie odszkodowanie z OC. Sprawdź, jak temu zaradzić.

Otrzymałem za niskie odszkodowanie z OC – gdzie zwrócić się z prośbą o pomoc?
Za niskie odszkodowanie z OC to problem wielu poszkodowanych Polaków. Zazwyczaj w takiej sytuacji zaczynamy się zastanawiać, gdzie możemy zwrócić się z prośbą o pomoc. Odpowiedzią na to pytanie jest nasza kancelaria KWO. Tu otrzymacie rzetelną, niezawodną i szybką  pomoc. Jeśli sądzicie, że otrzymaliście za niskie odszkodowanie z OC – wystarczy, że wyślecie nam swój kosztorys wypełniając formularz znajdujący się na tej stronie kontaktowe – https://kancelariawo.pl/kontakt/  a my skontaktujemy się w ciągu 48h! Nasz rzeczoznawca sprawdza rzeczywistą wartość szkody na podstawie kosztorysu

Jeśli wycena sporządzona przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe wskazuje na za niskie odszkodowanie z OC, poszkodowany może otrzymać od nas dopłatę.

Weryfikacja kosztorysu jest bezpłatna i niezobowiązująca. Możemy sprawdzić czy należy się dopłata, jeśli tak, wtedy już Klient zdecyduje czy chce podjąć dalsze kroki.

Jak wygląda pomoc osobom, które otrzymały za niskie odszkodowanie z OC?
Po przesłaniu kosztorysu na adres mailowy biuro@kancelariawo.pl, lub za pomocą formularza https://kancelariawo.pl/kontakt/ jest on weryfikowany przez naszego rzeczoznawcę. Brane są pod uwagę m.in. kwestie takie jak: rocznik auta, jego przebieg, czy części, które powinny zostać użyte do naprawy, zdaniem ubezpieczyciela. Po takiej weryfikacji, wiemy już, że poszkodowany otrzymał za niskie odszkodowanie z OC.

Następnym krokiem pomocy osobom, które otrzymały za niskie odszkodowanie z OC – jest dopłata do szkody.
Po ówczesnej weryfikacji kosztorysu, składamy poszkodowanemu ofertę odkupu jego szkody. Wysokość przyznanej przez nas kwoty, uzależniona jest od błędów popełnionych przez ubezpieczyciela, w trakcie sporządzania kosztorysu. Poniżej możecie znaleźć przykłady spraw naszych Klientów, którzy także otrzymali za niskie odszkodowanie z OC, oraz wysokość naszych dopłat, dla każdego z nich.

Czytaj również

Odzyskiwanie Odszkodowań

ODZYSKIWANIE ODSZKODOWAŃ Odzyskiwanie odszkodowań to nic innego jak dochodzenie swoich praw, a przede wszystkim należnych pieniędzy. Nasza kancelaria od lat zajmuje się sprawami takimi jak odzyskiwanie odszkodowań. Kto ma możliwość na odzyskiwanie odszkodowań? Przeczytaj artykuł, by dowiedzieć się czy należysz do tej grupy! ODZYSKIWANIE ODSZKODOWAŃ – KTO MOŻE LICZYĆ NA POMOC? Odzyskiwanie odszkodowań to nie łatwa sztuka. Dlatego najlepszą opcją, jest powierzenie […]

Czytaj więcej

Szkoda Komunikacyjna

SZKODA KOMUNIKACYJNA Czym jest szkoda komunikacyjna? I Czym szkoda komunikacyjna różni się od wypadku? Jak, komu i w jakim czasie szkoda komunikacyjna powinna zostać zgłoszona? Przeczytaj aby dowiedzieć się co należy zrobić. Czym jest szkoda komunikacyjna? Szkoda komunikacyjna, to taka, która powstała w rezultacie kolizji bądź wypadku drogowego. Możemy mówić, że wystąpiła szkoda komunikacyjna, gdy nie ma ofiar w ludziach.  Co jest […]

Czytaj więcej

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wypełnij formularz

    Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat oferowanych usług zaznacz poniższe zgody:

    Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Polskie Centrum Wypłat Odszkodowań Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leonarda 7, 25-311 Kielce. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności.