Zaniżona kwota odszkodowania z OC sprawcy - KWO
797 971 083
facebook

Zaniżona kwota odszkodowania z OC sprawcy

Zaniżona kwota odszkodowania z OC sprawcy

Twoja wycena jest zaniżona przez ubezpieczalnie? Pamiętaj, że to tylko propozycja, z którą NIE musisz się zgadzać. Jeśli uważasz, że Towarzystwo Ubezpieczeniowe oferuje Ci odszkodowanie nieadekwatne do skali uszkodzeń, prawdopodobnie masz rację! Przeczytaj i zgłoś się do nas, by wiedzieć, jak temu zaradzić.

Zaniżona kwota odszkodowania z OC sprawcy – dlaczego?

Na co dzień mamy do czynienia z Klientami, zmagającymi się z zaniżona kwota odszkodowania z OC sprawcy. Ten problem dotyka nawet 92% poszkodowanych. Dlaczego Towarzystwa Ubezpieczeniowe nagminnie decydują się na nieuczciwe praktyki? Zaniżona wycena kosztorysu, jest jednoznaczna z zaniżonym odszkodowaniem. Wartość pojazdu wyliczana jest na podstawie eksperckiego programu. Podstawą do stworzenia kosztorysu jest marka, model oraz rok produkcji auta. Jednak przy dogłębnej analizie uwzględniane jest też nadwozie, silnik pod kątem mocy i pojemności, stosowane paliwo czy przebieg.

W trakcie wyceny auta w oparciu o system rynkowy bazujemy na koncepcji: wartość podstawowa, a później zastosowanie należytych zmian tej wartości, adekwatnie do różnic pomiędzy wycenianym autem a pojazdem podstawowym.

Zaniżona kwota odszkodowania z OC sprawcy – jak uzyskać więcej pieniędzy

Zgłosiłeś kolizje i zaniżona kwota odszkodowania z OC sprawcy dotknęła również Ciebie? Niestety, to nic nowego. Jest to efekt nagminnie stosowanych trików przez towarzystwa ubezpieczeniowe. Szacuje się, że aż 7 na 10 zgłoszeń kończy jako zaniżona wycena OC.  W takim razie jak do tego dochodzi? To proste. Ubezpieczyciele tworząc kosztorys rozpatrują wykorzystanie najtańszych zamienników zamiast oryginałów. Jednak zaniżona wycena za pomocą uwzględnienia tańszych części, to nie wszystko. Ubezpieczyciele wykorzystują szereg trików, które w efekcie redukują wysokość przyznanego odszkodowania. Posługują się m.in. uszczuploną stawką godzinową zupełnie nieadekwatnej do rzeczywistości. Nadal jednak zamienniki i nierealna stawka godzinowa to  nie wszystko. W sytuacji  gdy naprawa auta jest za bardzo skomplikowana, ubezpieczyciele nagminnie uznają szkodę całkowitą, co jest dla nich bardziej opłacalne. Pamiętaj, że zaniżona wycena to nie ostateczny wyrok – nie musisz wcale się z nią zgadzać. Wystarczy, że zgłosisz się do nas, my dopłacimy do Twojego odszkodowania.

Zaniżona kwota odszkodowania z OC sprawcy – do kogo się zgłosić?

Najlepszym sposobem na walkę z towarzystwem ubezpieczeniowym jest odsprzedanie swojej szkody kancelarii takiej jak my! Jako profesjonaliści kompleksowo poprowadzimy twoją sprawę. Przede wszystkim twoja zaniżona kwota odszkodowania z OC sprawcy jest weryfikowana, byś mógł dowiedzieć się ile naprawdę Ci się należy. Następnie odkupujemy Twoją szkodę, a Ty w tym czasie masz już dodatkowe środki na swoim koncie, które możesz przeznaczyć na naprawę auta lub cokolwiek innego! Nie czekaj, zgłoś się a załatwimy wszelkie formalności za Ciebie! Skontaktuj się z nami, wypełniając krótki formularz (imię, mail, telefon) w zakładce Kontakt lub zgłoś się mailowo biuro@kancelariawo.pl a nasz doradca niezwłocznie odpowie na Twoje zapytanie.

Do usłyszenia na linii!

Czytaj również

Odzyskiwanie Odszkodowań

ODZYSKIWANIE ODSZKODOWAŃ Odzyskiwanie odszkodowań to nic innego jak dochodzenie swoich praw, a przede wszystkim należnych pieniędzy. Nasza kancelaria od lat zajmuje się sprawami takimi jak odzyskiwanie odszkodowań. Kto ma możliwość na odzyskiwanie odszkodowań? Przeczytaj artykuł, by dowiedzieć się czy należysz do tej grupy! ODZYSKIWANIE ODSZKODOWAŃ – KTO MOŻE LICZYĆ NA POMOC? Odzyskiwanie odszkodowań to nie łatwa sztuka. Dlatego najlepszą opcją, jest powierzenie […]

Czytaj więcej

Szkoda Komunikacyjna

SZKODA KOMUNIKACYJNA Czym jest szkoda komunikacyjna? I Czym szkoda komunikacyjna różni się od wypadku? Jak, komu i w jakim czasie szkoda komunikacyjna powinna zostać zgłoszona? Przeczytaj aby dowiedzieć się co należy zrobić. Czym jest szkoda komunikacyjna? Szkoda komunikacyjna, to taka, która powstała w rezultacie kolizji bądź wypadku drogowego. Możemy mówić, że wystąpiła szkoda komunikacyjna, gdy nie ma ofiar w ludziach.  Co jest […]

Czytaj więcej

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wypełnij formularz

    Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat oferowanych usług zaznacz poniższe zgody:

    Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Polskie Centrum Wypłat Odszkodowań Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leonarda 7, 25-311 Kielce. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności.