Zaniżona szkoda OC - KWO
797 971 083
facebook

Zaniżona szkoda OC

Zaniżona szkoda - nie musisz się z nią zmagać. Twoja wycena kosztorysu została zaniżona przez towarzystwo ubezpieczeniowe? Pamiętaj, że to tylko propozycja, z którą NIE musisz się zgadzać. Jeśli uważasz, że Twoja sprawa to kolejna zaniżona szkoda, prawdopodobnie masz rację! Przeczytaj, i zgłoś się do nas, by wiedzieć, jak temu zaradzić.

Zaniżona szkoda – dlaczego ma miejsce?

Na co dzień mamy do czynienia z klientami, zmagającymi się z zaniżona szkoda. Problem ten problem ten dotyka nawet do 99 procent poszkodowanych w wypadkach samochodowych. Dlaczego Towarzystwa Ubezpieczeniowe decydują się na zaniżanie wycen kosztorysów? Wartość pojazdu wyliczana jest na podstawie eksperckiego programu. Podstawą do stworzenia kosztorysu jest m.in. marka, model oraz rok produkcji auta. Jednak przy dogłębnej analizie uwzględniane jest też nadwozie, silnik pod kątem mocy i pojemności, stosowane paliwo czy przebieg.

W trakcie wyceny auta w oparciu o system rynkowy bazujemy na koncepcji: wartość podstawowa, a później zastosowanie należytych zmian tej wartości, adekwatnie do różnic pomiędzy wycenianym autem a pojazdem podstawowym.

 

Zaniżona szkoda – nie musisz się z nią zgadzać

 

Zgłosiłeś kolizje i dotknęła Cię zaniżona szkoda? Niestety, to nic nowego. Jest to efekt nagminnie stosowanych trików przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe. Szacuje się, że aż 7 na 10 zgłoszeń kończy jako zaniżona szkoda.  W takim razie jak do tego dochodzi? To proste. Ubezpieczyciele tworząc kosztorys rozpatrują wykorzystanie najtańszych zamienników zamiast oryginałów. Jednak zaniżona szkoda za pomocą uwzględnienia tańszych części, to nie wszystko. Ubezpieczyciele korzystają także z uszczuplonej stawki godzinowej zupełnie nieadekwatnej do rzeczywistości. Nadal jednak zamienniki i nierealna stawka godzinowa to  nie wszystko. W sytuacji  gdy naprawa auta jest za bardzo skomplikowana, ubezpieczyciele nagminnie uznają szkodę całkowitą, co jest dla nich bardziej opłacalne. Pamiętaj, że zaniżona szkoda to nie ostateczny wyrok, wciąż możesz się ubiegać o dodatkowe środki. Wystarczy, że zgłosisz się do nas, my dopłacimy do Twojego odszkodowania.

 

Zaniżona szkoda OC – komu należy się dopłata?

 

Od dopłatę do zaniżonej szkody OC może ubiegać się poszkodowany, który:

 • nie zawarła ugody z ubezpieczycielem;
 • odszkodowanie zostało już wypłacone i posiada on dokument potwierdzający ten fakt,
 • odszkodowanie zostało wypłacone nie później niż 3 lata wstecz od momentu zgłoszenia się po dopłatę,
 • do powstania szkody doszło na terenie Polski;
 • szkoda została rozliczana gotówkowo, tj. ubezpieczyciel z góry wypłacił pieniądze na naprawę samochodu.

 

Zaniżona szkoda OC – opcja odkupu prawa do roszczenia

 


Ekspresowa pomoc
Odkup szkody OC to najkorzystniejszy sposób na otrzymanie dodatkowych pieniędzy bez utraty czasu i angażowania się w sprawę sądową. Dodatkowe pieniądze trafiają na Twoje konto nawet w 48h od momentu zgłoszenia. Średnio dopłacamy naszym klientom 3200zł.

 


Zero ryzyka
Odkup prawa do roszczenia pozwala uzyskać dodatkowe pieniądze od ręki, bez jakiegokolwiek ryzyka i bez ponoszenia kosztów związanych z kalkulacją kosztorysu czy obsługą sprawy. Wystarczy przekazać nam prawo do zaniżonej szkody OC, by zapomnieć o problemie i cieszyć się dodatkową gotówką.

Doświadczenie
Nasza kancelaria od lat zajmuje się dopłatami do zaniżonych szkód OC. Jesteśmy największą w Polsce firmą, która oferuje odkup szkód komunikacyjnych. Nasz zespół tworzą radcy prawni i adwokaci specjalizujący się w prawie ubezpieczeniowym. Posiadamy dodatkowo zespół wysoko wykwalifikowanych rzeczoznawców.

 


Wygodne rozwiązania
Przejmujemy prawo do odszkodowania OC z rąk poszkodowanego, dzięki czemu nasi Klienci mogą otrzymać przelew na konto zaledwie w ciągu kilku dni od podpisania umowy. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że potrafimy bezbłędnie ocenić czy ubezpieczyciel zaproponował za niskie odszkodowanie.

 


Wysoka jakość usług
Gwarancją jakości świadczonych przez nas usług jest lista referencyjna naszych klientów oraz ciągły rozwój naszych kompetencji. Pomogliśmy już tysiącom Klientów, a obecnie niemal połowa z nich trafia do nas z polecenia.

 

 

Zaniżona szkoda OC – do kogo się zgłosić?

 

Najlepszym sposobem na walkę z Towarzystwem Ubezpieczeniowym jest odsprzedanie swojej szkody kancelarii takiej jak my! Jako profesjonaliści kompleksowo poprowadzimy Twoją sprawę. Przede wszystkim Twoja zaniżona wycena kosztorysu przechodzi weryfikacje, byś mógł poznać kwotę, która naprawdę Ci się należy. Następnie odkupujemy Twoją szkodę, a Ty w tym czasie masz już dodatkowe środki na swoim koncie, które możesz przeznaczyć na naprawę auta lub cokolwiek innego! Nie czekaj, zgłoś się a załatwimy to za Ciebie! Skontaktuj się z nami, wypełniając krótki formularz (imię, mail, telefon), który znajdziesz obok.

Do usłyszenia na linii!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wypełnij formularz

  Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje na temat oferowanych usług zaznacz poniższe zgody:

  Szczerze polecam tą kancelarię. Sama skontaktowałam się z polecenia znajomego, który otrzymał od nich najwyższą propozycję dopłaty. Właściwi ludzie na właściwym miejscu. Bardzo miła obsługa, bezproblemowy kontakt, no i pieniążki szybko na koncie. Można bezpłatnie sprawdzić czy dopłata się należy więc zawsze warto próbować.

  Aleksandra (opinia z Google)

  Szczerze polecam tą kancelarię. Sama skontaktowałam się z polecenia znajomego, który otrzymał od nich najwyższą propozycję dopłaty. Właściwi ludzie na właściwym miejscu. Bardzo miła obsługa, bezproblemowy kontakt, no i pieniążki szybko na koncie. Można bezpłatnie sprawdzić czy dopłata się należy więc zawsze warto próbować.

  Jarek (opinia z Google)

  Nie spodziewałam się że moje odszkodowanie było aż tak zaniżone! Bardzo miła obsługa klienta. Polecam KWO w szczególności panią Dorotę!

  Karolina (opinia z Google)

  Chciałem serdecznie podziękować firmie KWO za poprowadzenie mojej sprawy od początku do końca, ubezpieczyciel zaniżył moje odszkodowanie, dzięki ekspertom z Polskiego Centrum Wypłat Odszkodowań dostałem dwa razy wyższą kwotę.

  Pixelis (opinia z Google)

  Pieniążki na koncie miałem niecałe 2 doby później. Obsługiwała mnie Pani Izabela Bryła. Pełna profeska, świetny kontakt i dbałość o klienta. Dla firmy za miłe zaskoczenie 5 gwiazdek, dla Pani Izabeli 5 gwiazdek z plusem. Polecam. Usatysfakcjonowany klient.

  Gregor (opinia z Google)

  Po przesłaniu kosztorysu uzyskałem dodatkową dopłatę do odszkodowania. Miła i fachowa obsługa. Polecam wszystkim.

  Marcin (opinia z Google)

  Zaniżona szkoda OC – przykładowe sprawy

  BMW rocznik 2007

  W marcu bieżącego roku nasz klient został poszkodowanym w wypadku. W tył jego BMW z 2007 roku wjechał innych samochód. W wyniku kolizji uszkodzony został tylni zderzak. Towarzystwo ubezpieczeniowe wypłaciło 6500,08. Po oględzinach naszego rzeczoznawcy dopłaciliśmy do jego ubezpieczenia 2600zł!

   

  Audi A3 rocznik 2008

  Na początku roku doszło do zderzenia aut. Poszkodowanym w wypadku był nasz klient. W aucie doszło do uszkodzenia lampy tylnej zewnętrznej oraz okładziny zderzaka tylnego. Towarzystwo ubezpieczeniowe zaproponowało naszemu klientowi zaniżone odszkodowanie (cena TU 78,25 zł – tylna lampa, cena TU 236,86 zł – okładzina zderzaka tylnego ). Oprócz zaniżenia cen części do auta, zaniżyli także stawkę za roboczogodzinę. My zaproponowaliśmy 438,21zł (zamiast 78,25zł) za tylną lampę. 1535,77zł ( zamiast 236,86 zł) za okładzinę zderzaka tylnego i ponad dwukrotnie wyższą stawkę za roboczogodzinę 110,00zł (zamiast 51,00zł). Łącznie nasza dopłata dla tego klienta to 2650zł!

   

  VOLKSWAGEN PASSAT rocznik 2010

  Na początku czerwca zgłosił się do nas właściciel auta, który uważał, że otrzymał zaniżone odszkodowanie. W wyniku kolizji drogowej jego auto uległo zniszczeniu. Auto zostało wgniecione, oraz zarysowane przez całą długość auta.  Poszkodowany otrzymał odszkodowanie w wysokości 7753,11zł. My przeprowadziliśmy bezpłatna weryfikację kosztorysu, i dopłaciliśmy 4700zł.

   

  Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Polskie Centrum Wypłat Odszkodowań Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leonarda 7, 25-311 Kielce. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności.